» » Обласні депутати хочуть виділити кошти на меблі для "Зеленої школи" в Антонівці

Обласні депутати хочуть виділити кошти на меблі для "Зеленої школи" в Антонівці

«Екошкола – єдина і унікальна в Україні. Вона будується переважно за інвестиційні кошти. Сума іноземних інвестицій в проект складає близько 80 млн. грн.» – розповіла Галина Лугова.


Як зазначила депутат Марина Чернишова (Блок Петра Порошенка), депутатський корпус облради не може залишитися осторонь і повинен підтримати виділення коштів. «Основне питання тільки в можливостях, які наразі є», – підкреслила Марина Чернишова. Депутати бюджетної комісії підтримали думку колеги про те, що потрібно виділити кошти на підтримку проекту, залишається тільки визначити суму, яку депутати можуть надати.


«Хотілося би показати інвесторам з Фінляндії, що нам потрібні такі проекти і місцева влада намагається всіляко підтримувати їх. Якщо ми успішно запустимо «Зелену школу», можливо це стане початком. І в майбутньому ми реалізуємо на територія області ще не один такий проект», – впевнений депутат облради Юрій Рожков.


«Діти – наше майбутнє і ми повинні профінансувати такі витрати. Абсолютно всі депутати висловилися за те, щоб підтримати це звернення. Суму ми визначимо на наступному засіданні комісії», – підсумував голова бюджетної комісії Василь Федін ("Опозиційний блок").


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый