незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » Херсонські джазмени відроджують традиції концертів вихідного дня

Херсонські джазмени відроджують традиції концертів вихідного дня

Диксиленд Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості разом із своїм засновником Семеном Ривкіним 

Сьогодні Диксиленд Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості відроджує кращі традиції нашого міста, коли в святкові та вихідні дні на різних майданчиках звучала популярна духова та естрадна музика.

Шановні Херсонці, Ви можете послухати відомі музичні світові хіти вже 28 квітня о 14.00. на вулиці Суворова біля магазину «Парус»!
Запрошуємо всіх бажаючий прихильників джазової музики!

Переглядайте, аплодуйте, отримуйте позитивні емоції, гарний настрій та задоволення!

Диксиленд було створено в 1996 році на базі народного художнього колективу оркестру естрадно - духовових інструментів Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості. Його засновник Почесний громадянин міста Херсону, Заслужений працівник культури України, педагог, музикант Семен Ривкін.
З 2014 року колектив очолює його учень Іван Шейка.

Дитячий колектив об’єднує дітей віком від 10 до 16 років. Творча біографія диксиленду цікава багатьма концертними виступами та перемогами в конкурсах та фестивалях різного рівня.

З 1996 року диксиленд неодноразовий переможець Міжнародного дитячого джазового фестивалю пам’яти Леоніда Утьосова в Одесі.

2005 -2006 р. – учасник Міжнародного дитячого джазового фестивалю «Атлант - М» в Києві.

2007 р. – учасник Міжнародного джазового фестивалю в Коктебелі.

2008 р. – соліст Роман Купріянов - володар Всеукраїнської премії «Гордість України - 2007», переможець в номінації «Рідкісний талант».

2009 р. – полу - фіналіст телевізійного проекту СТБ «Україна має талант».
Гість голландського фонду «Локал Кер» з концертною програмою в таких містах як Амстердам, Гаага, Бодегравен, Антверпен.

2010 р. – гість Сьомого міжнародного фестивалю документального кіно про права людини в Києві, лауреат Всеукраїнського джазового фестивалю «Джаз над морем» в Скадовські, Міжнародного джазового фестивалю «Сосо-джаз» в Юному Одеської області.

2010 – 2012р. – учасник Всеукраїнського джазового фестивалю «Окешкін - джаз» в Києві, гість фестивалю «Джаз на Суворова» в рідному Херсоні.

2013 р. – учасники відкриття міжнародної виставки в Берліні за запрошенням посольства Літви.

Квітень 2016 р. – склад диксиленду з засновником Семеном Ривкіним стали головними героями на Міжнародному фестивалі Full Frame Documentary Film (Повний кадр документального кіно) в США, де відбулась мирова прем’єра фільма Романа Бондарчука «Диксиленд».

2016 р – Переможець конкурсу музичного мистецтва «Kristal fest» в Одесі.

2017 р. – Переможець Всеукраїнського конкурсу «Країна талантів» в Херсоні.

Диксиленд – неодноразовий переможець та володар «Гран-прі» конкурсу музично-виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії» та обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський Барвограй» в Херсоні.

В складі диксиленду учасники від 10 до 16 років. Колектив - яскравий, енергійний, нестандартний як і всі його виконавці!
Колектив – бажаний гість будь - яких концертних програм міста, області, Країни!
Диксиленд Палацу дитячої та юнацької творчості – завжди дивовижний світ джазу та гарного настрою!

На фото: Диксиленд Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості разом із своїм засновником Семеном Ривкіним


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica