незалежний спостерігач

Олександр Прокудін: У кожній громаді будуть групи розмінування, бо ця робота – на роки


З Олександром Прокудіним говоримо про те, як наші бійці на лівому березі Дніпра протистоять ворогу, про вартість ремонту укриттів, про стосунки з облрадою, про те, за рахунок чого збільшують кількість саперів, про урядовий експеримент у Посад-Покровському. Питань багато, бо ситуація динамічна, а ситуація в регіоні – це й війна, і відбудова водночас. Ми розміщуємо нове інтерв'ю з начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним, яке підготувала Ірина Староселець, Укрінформ
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Дерусифікація: в Херсоні зроблено черговий крок

Сьогодні в Херсонській громаді черговий успіх. Перейменована чергова група вулиць. Розмінована чергова група ідеологічних мін, які нам залишили окупанти після багаторічної своєї окупації. В місті стало більше українського, свого, рідного. Частина ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » «Синдром добра»: фотопроект сонячних дітей Херсонщини

«Синдром добра»: фотопроект сонячних дітей Херсонщини

 Як розповіла Ірина Ханікова голова Херсонської громадської організації дітей з синдромом Дауна  «Сонячні діти Херсонщини», нині Евеліна Бльоданс перебуває з гастролями на Херсонщині. Втім в її робочому графіку не лише театральні виступи, а й зустріч з родинами, які виховують особливих дітей.

Біля драмтеатру по-справжньому сонячно. Батьки херсонських малюків чекають на особливу зустріч. І ось, за годину до спектаклю, відразу з машини Евеліна йде назустріч з херсонськими сонечками. Щирі обійми, колективне фото. Складається перше враження що вони знайомі вже кілька років.

Спілкування продовжили вже у театрі. І саме там «Сонячні діти Херсонщини» для Евеліни підготували багато сюрпризів. Український віночок та фрукти - для мами, іграшка, футболка та дитячі малюнки - для Семена – дворічного сина Евеліни.

Навзаєм : кожному малюку зіркова мама подарувала сонячні годинники. Не лише обмін подарунками, а й обговорення проблем. Евеліну цікавило, як у місті з інклюзивною освітою, чи підтримує батьків місцева влада та чому в організації  ще не має власного приміщення. Про малюків з синдромом «Дауна» Евеліна знає не з чуток, адже два роки тому у неї народився хлопчик з таким діагнозом. З тих пір жінка підтримує усіх батьків, які опинилися в подібній ситуації.

Без зайвої зірковості навіть якось по-сімейному. Саме такою видалась зустріч. Вона надала енергії як закордонній гості так і тутешнім батькам
Під час зустрічі Евеліна також взяла участь у проекті «Синдром добра». Її світлини разом з херсонськими сонечками можна буде побачити на презентації фотоакції вже 3 грудня.

Джерело: "Скіфія"

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica