» » «Синдром добра»: фотопроект сонячних дітей Херсонщини

«Синдром добра»: фотопроект сонячних дітей Херсонщини

 Як розповіла Ірина Ханікова голова Херсонської громадської організації дітей з синдромом Дауна  «Сонячні діти Херсонщини», нині Евеліна Бльоданс перебуває з гастролями на Херсонщині. Втім в її робочому графіку не лише театральні виступи, а й зустріч з родинами, які виховують особливих дітей.

Біля драмтеатру по-справжньому сонячно. Батьки херсонських малюків чекають на особливу зустріч. І ось, за годину до спектаклю, відразу з машини Евеліна йде назустріч з херсонськими сонечками. Щирі обійми, колективне фото. Складається перше враження що вони знайомі вже кілька років.

Спілкування продовжили вже у театрі. І саме там «Сонячні діти Херсонщини» для Евеліни підготували багато сюрпризів. Український віночок та фрукти - для мами, іграшка, футболка та дитячі малюнки - для Семена – дворічного сина Евеліни.

Навзаєм : кожному малюку зіркова мама подарувала сонячні годинники. Не лише обмін подарунками, а й обговорення проблем. Евеліну цікавило, як у місті з інклюзивною освітою, чи підтримує батьків місцева влада та чому в організації  ще не має власного приміщення. Про малюків з синдромом «Дауна» Евеліна знає не з чуток, адже два роки тому у неї народився хлопчик з таким діагнозом. З тих пір жінка підтримує усіх батьків, які опинилися в подібній ситуації.

Без зайвої зірковості навіть якось по-сімейному. Саме такою видалась зустріч. Вона надала енергії як закордонній гості так і тутешнім батькам
Під час зустрічі Евеліна також взяла участь у проекті «Синдром добра». Її світлини разом з херсонськими сонечками можна буде побачити на презентації фотоакції вже 3 грудня.

Джерело: "Скіфія"

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый