незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » «Синдром добра»: фотопроект сонячних дітей Херсонщини

«Синдром добра»: фотопроект сонячних дітей Херсонщини

 Як розповіла Ірина Ханікова голова Херсонської громадської організації дітей з синдромом Дауна  «Сонячні діти Херсонщини», нині Евеліна Бльоданс перебуває з гастролями на Херсонщині. Втім в її робочому графіку не лише театральні виступи, а й зустріч з родинами, які виховують особливих дітей.

Біля драмтеатру по-справжньому сонячно. Батьки херсонських малюків чекають на особливу зустріч. І ось, за годину до спектаклю, відразу з машини Евеліна йде назустріч з херсонськими сонечками. Щирі обійми, колективне фото. Складається перше враження що вони знайомі вже кілька років.

Спілкування продовжили вже у театрі. І саме там «Сонячні діти Херсонщини» для Евеліни підготували багато сюрпризів. Український віночок та фрукти - для мами, іграшка, футболка та дитячі малюнки - для Семена – дворічного сина Евеліни.

Навзаєм : кожному малюку зіркова мама подарувала сонячні годинники. Не лише обмін подарунками, а й обговорення проблем. Евеліну цікавило, як у місті з інклюзивною освітою, чи підтримує батьків місцева влада та чому в організації  ще не має власного приміщення. Про малюків з синдромом «Дауна» Евеліна знає не з чуток, адже два роки тому у неї народився хлопчик з таким діагнозом. З тих пір жінка підтримує усіх батьків, які опинилися в подібній ситуації.

Без зайвої зірковості навіть якось по-сімейному. Саме такою видалась зустріч. Вона надала енергії як закордонній гості так і тутешнім батькам
Під час зустрічі Евеліна також взяла участь у проекті «Синдром добра». Її світлини разом з херсонськими сонечками можна буде побачити на презентації фотоакції вже 3 грудня.

Джерело: "Скіфія"

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica