незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Незалежна громадська рада вимагає припинити політиків піаритися за кошти громади

Незалежна громадська рада вимагає припинити політиків піаритися за кошти громади

На початку лютого громадські організації «Незалежної громадської ради Херсонщини» направили всім депутатським фракціям та групам у Херсонській міській раді та виконуючому обов’язки міського голові Зої Бережної вимогу прийняти рішення міської ради щодо заборони розміщення логотипів та назв будь якої політичної партії та прізвищ будь якого представника влади у друкованій, аудіо та відео анонсній і рекламній продукції, будь-якого заходу, на проведення якого використовуються бюджетні кошти.

Ми вже звикли, що різноманітні фестивалі, святкові заходи, на які витрачаються бюджетні кошти, провадяться «за підтримки когось з чиновників, або партійної організації». Чи повинна громада фінансувати рекламу партій та чиновників?
Громадські діячі вважають що ні. 

Судячи з усього, іншої думки тимчасовий мер Зоя Бережна. Саме такий висновок можна зробити з її офіційної відповіді.
«Що ж до заборони використання бюджетних коштів на підтримку політичних партій чи у ході політичної агітації або партійній пропаганди, то зазначені видатки у складі міського бюджету відсутні», - пише у офіційній відповіді Зоя Бережна.

Тобто Зоя Яківна дає зрозуміти, що саме завдяки зазначення їх у рекламно-анонсних матеріалах фестивалів та святкових заходів, що проводяться у місті, і залишається можливість їх рекламування з використанням бюджетних коштів?

Можна констатувати, що тимчасовий мер не має наміру виступити у якості суб’єкту подання на розгляд міської ради, рішення, щодо заборони таких рекламних викрутасів.
А як же депутатські фракції та групи? Про їх дії або бездіяльність щодо цієї вимоги громадськості, дізнаємось вже цієї п’ятниці. Саме на цей день призначено проведення чергової сесії Херсонської міської ради.

Зі свого боку Незалежна громадська рада Херсонщини буде наполягати на прийнятті цього рішення депутатами.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica