незалежний спостерігач

Общественный совет считает обвинения против секретаря Елены Урсуленко абсурдными

Елена Урсуленко
Вчера, на заседании общественного совета при Херсонском городском голове обсуждали вопрос отставки секретаря Херсонского городского совета Елены Урсуленко, который будет рассматриваться на ближайшей сессии 9 июля. По данному вопросу члены общественного совета приняли единогласное заявление, суть которого сводится к следующему.
Обвинения, которые предъявляет Елене Борисовне группа депутатов - инициаторов данного вопроса выглядят абсурдными.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Депутати від ВО "Свобода" повідомили про свій звіт перед виборцями

Депутати від ВО "Свобода" повідомили про свій звіт перед виборцями

Звіт депутатів ВО  
Сьогодні, 24 грудня, в конференц-залі готелю "Оптіма" відбувся депутатський звіт фракції політичної партії ВО "Свобода" у Херсонській міській раді. Про це було повідомлено на офіційній сторінці Херсонської обласної організації ВО "Свободи" у Фейсбуці.

Цитуємо повідомлення: "Під час звіту голова фракції Іван Горланов розповів про загальну позицію та діяльність фракції у міській раді.

Зокрема він наголосив, що свободівці мають найбільшу відвідуваність сесій. Лише на двох сесіях по поважних причинах фракція була не в повному складі. Депутати Віталій Урбанський, Євген Матковський та Олександр Ложичев розповіли про здобутки у відстоюванні проблем херсонців по напрямкам діяльності у комісіях та на округах.

В підсумку відбулася жива та природня дискусія місцян, які делегували свободівцям представляти свої інтереси та відстоювати свої проблеми у міській раді".

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica