незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Депутати від ВО "Свобода" повідомили про свій звіт перед виборцями

Депутати від ВО "Свобода" повідомили про свій звіт перед виборцями

Звіт депутатів ВО  
Сьогодні, 24 грудня, в конференц-залі готелю "Оптіма" відбувся депутатський звіт фракції політичної партії ВО "Свобода" у Херсонській міській раді. Про це було повідомлено на офіційній сторінці Херсонської обласної організації ВО "Свободи" у Фейсбуці.

Цитуємо повідомлення: "Під час звіту голова фракції Іван Горланов розповів про загальну позицію та діяльність фракції у міській раді.

Зокрема він наголосив, що свободівці мають найбільшу відвідуваність сесій. Лише на двох сесіях по поважних причинах фракція була не в повному складі. Депутати Віталій Урбанський, Євген Матковський та Олександр Ложичев розповіли про здобутки у відстоюванні проблем херсонців по напрямкам діяльності у комісіях та на округах.

В підсумку відбулася жива та природня дискусія місцян, які делегували свободівцям представляти свої інтереси та відстоювати свої проблеми у міській раді".

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica