незалежний спостерігач

НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль


З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Херсонська "Свобода" відзвітувалася про свою діяльність

Херсонська "Свобода" відзвітувалася про свою діяльність

Звіт Херсонської Свободи. Фото Медіанова
21 серпня 2020 року в прес-центрі редакції «Новий день» відбувся звіт обласного активу партії ВО "Свобода". В конференції взяли участь голова обласної організації Олег Гаврилко та депутати Херсонської міської ради Іван Горланов та Віталій Урбанський.Активісти розповіли про ініціативи, які були втілені за роки їхньої депутатської каденції, про ініціативи, які не вдалося реалізувати, а також про ставлення партії до питань, які хвилює суспільство. 

Друкуємо повідомлення пресс-служби обласної організації:

"На заході в присутності херсонського активу націоналістів голова обласного осередку ВО «Свобода» Олег Гаврилко розповів про останні політичні події, наголосив на принциповій позиції ВО «Свобода», зокрема щодо державних негараздів, адже ми маємо дві війни: зовнішню з окупантом і внутрішню з олігархічною владою.

Націоналісти пояснили позицію щодо ринку землі, наголосивши, що її слід продавати українському земельному банку, ОТГ або безпосередньо між членами громади. Лідер обласного осередку “Свободи” зазначив , що влада діюча ігнорує протести проти прийняття трудового кодексу, який передбачає залежність робітників від роботодавців і обмежує їхні права.

Депутат Херсонської міської ради ВО «Свобода» Іван Горланов зазначив, що від депутатів-націоналістів була дуже велика допомога в налагоджуванні інфраструктури в округах, а саме дитячих садочків: покрівлі, залів, майданчиків. Свободівці ініціювали також реформи у царині екології, ЖКГ, дорожньо-транспортній галузі, спортивному розвитку молоді, розпочали боротьбу з алергенними рослинами – ініціяція КП «Екополіс». Проте всі ініціятиви депутатів ВО «Свобода» – утворити сміттєпереробний завод і створити КП «Зеленхоз», допомогти малому і середньому бізнесу, а саме знизити ставку ЄП під час карантину, – на жаль, блокував міський очільник та його антиукраїнська команда. Тому Іван Горланов закликає всіх представників середнього і великого бізнесу, небайдужих до майбутнього Херсона й області підтримати представника ВО «Свобода» на посаду мера, а партію – до міськради.

Чинний представник Херсонської міської ради від ВО «Свобода» Віталій Урбанський щодо ініціятиви проєктів від міського осередку націоналістів розповів про ідею утворення Муніципальної варти для боротьби за порядок у місті, окреслив шляхи розвитку Херсонщини, запропонував створення структури на рівні міської ради щодо захисту сім’ї та сімейних цінностей.

Віталій Урбанський зазначив, що треба утворювати стратегію міста і закликав громаду писати йому у соціяльних мережах свої ідеї та пропозиції, а також запропонував створення комунальних підприємств, які б застосовували нові технології, що надало б можливість приносити прибутки і створювати додаткові робочі місця.

Після звіту керівника ВО “Свобода” обласного осередку та чинних депутатів міської ради про роботу і досягнення організації Олег Гаврилко поспілкувався з прихильниками партії у Херсоні та закликав до співпраці на місцевих виборах, а Іван Горланов зазначив, що ВО “Свобода” йде на вибори з оновленою командою та ідеєю програми захисту херсонців. Свободівці керуються ідеями професіоналізму, патріотизму, порядності і закликають всіх патріотів Херсонщини підтримати кандидата від ВО «Свобода» – єдиної партії, яка існує 29 років від часу української незалежности! Слава Україні!"

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica