» » Так що відбувається у "Правому секторі"? - коментари представників організації

Так що відбувається у "Правому секторі"? - коментари представників організації

 Не поспішайте хто радіти, хто засмучуватися сей статті. Повірте, пояснення сему непорозуміння гряде. Людина, усунений від керівництва організацією загальним збори від 3.11.2014, з останніх сил намагається утримати свою вже колишню посаду.

І, як людина непорядна, використовував зв'язки в Києві, щоб вкинути подібну інформацію. Але скільки мотузочці НЕ витися ...

Посада керівника області не є призначуваної, а обирається за допомогою загального голосування. І дискредитувати особа знімається за допомогою нього ж.

Не будемо опускатися до пояснень внутрішніх конфліктів зі скомпроментіровалі себе керівництвом. Запевняємо, що основний склад ПС Херсон залишається вірний своїм патріотичним принципам. Слава Україні!

Пізніше ми отримали Офіційне звернення осередку "Правого сектору в Херсоні та Херсонській області":

"В зв`язку з віддстороненням від займаної посади Єрмолаєва Олега голови обласної організаціїї, та інших осіб, Центральним штабом було прийнято рішення про розпуск обласного та міського керівництва. 

Деякі ЗМІ почали трубити про те що Правого Сектору в Херсоні немає. Це не правда, ми були є і будемо, на радість нашим прихильникам і побратимам і на горе нашим ворогам, недобитим регіоналам та їх прихвостням. 

Незрозуміла позиція ЗМІ, яка технічну, внутрішньопартійну інформацію видала за такий бажаний для наших ворогів розпуск, обурила побратимів. На це ми відреагували за надто різко та жорстко. Просимо вибачення перед преставниками ЗМІ за це. 

В найближчий час буде обране нове керівництво міста та області, про що зразу ми повідомимо". Провід Херсонської обласної організації.

Будемо чекати на подальші повідомлення. А поки наша редакція висловлює глибокі співчуття щодо загибелі у Донецькому аеропорту героя України, активіста "Правого Сектора" 18-річного херсонського студента Олександра Райхерта (позивний "Чорний"). Нагадаємо, що 12 листопада у Херсоні відбулася панахида по загиблому герою. 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый