» » Владлен Гірін – кандидат-чарівник

Владлен Гірін – кандидат-чарівник

Так, Владлен Гірін обіцяє виборцям: «Підвищити мінімальну пенсію і заробітну плату у 1,5 рази. Будуть створені податкові пільги для приватних підприємств, що будуть сплачувати робітникам платню більшу, ніж мінімальна у 2-3 рази. Знизити ціни на медикаменти на 40%, відродити фармацевтичні підприємства. Зменшити ціни на продукти харчування, ввести жорсткий контроль за дотриманням цін. Субсидії для населення, так, що оплата комунальних послуг не перевищувала 10% від доходу сім’ї. Створимо 5 тисяч робочих місць в Херсоні за рахунок створення законодавчої бази, яка зробить невигідним імпорт товарів. Погашення кредитів по курсу 8,2. Забезпечимо енергетичну незалежність країни, знизимо оплату за теплопостачання у 2 рази» тощо.

І по місцевих проблемах обіцянки теж носять нереалістичний характер: «Закінчити будівництво мосту між Таврійським мікрорайоном та ХБК протягом двох років. Підготовлена поставка 60 тролейбусів в Херсон. Створення в Херсоні батальйону територіальної оборони «Патріот», забезпечити повноцінний побут військових, що знаходяться на блокпостах поблизу кордону. На державному рівні простимулюємо відновлення нафтопереробного виробництва, в тому числі в Херсоні».

І насамкінець в програмі є фраза, яка запевняє виборця, що всі викладені пункти програми є обґрунтованими і мають запевнити, що обрати треба саме Владлена Гіріна: . Треба додати, що програма розповсюджуються у великій кількості в поштових скриньках, в агітаційних наметах, ці меседжи також тиражуються на білбордах та в газетних публікаціях.

Закон «Про вибори народних депутатів» та інші закони не регулюють питання змісту та об’єму програм кандидатів, і нереалістичні програми не є порушенням. Проте, такі обіцянки можуть дезорієнтувати виборців, вводити в оману, і це вже більше питання моралі, ніж закону.

Нагадаємо, що Владлен Гірін, зареєстрований кандидатом по 182- му виборчому округу м. Херсона шляхом самовисування, безпартійний, він відомий в Херсонській області бізнесмен, володіє мережею будівельних супермаркетів. Неодноразово балотувався на посаду Херсонського міського голови, був суперником Володимира Сальдо, та програвав у цих перегонах. Наразі він знову конкурує зі своїм візаві – екс-мером на одному виборчому окрузі. До Верховної Ради Владлен Гірін висуває свою кандидатуру вперше.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый