незалежний спостерігач

Над місцевим самоврядуванням нависла загроза - думки учасників круглого столу


У п'ятницю, 24 липня в Херсоні відбувся круглий стіл на тему «Конфлікти в існуючих і нових ОТГ Херсонської області в умовах завершення децентралізації  та пандемії». Більшість його учасників, представники громадських організацій, об'єднаних громад, новостворених територіальних громад, висловили занепокоєність ситуацією, що склалася навколо завершення реформи децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи. Друкуємо резолюцію круглого столу:
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » ХДУ посів 55 місце серед 200 кращих вишів України

ХДУ посів 55 місце серед 200 кращих вишів України


Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував  чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020».
Приємно відзначити, що від рейтингу до рейтингу Херсонський державний університет щоразу покращує суттєво свої позиції у загальнонаціональному рейтингу і впевнено тримає лідерство в регіоні - повідомляє Прес-центр ХДУ

У цьогорічному академічному рейтингу ХДУ посів 55 місце серед 200 кращих університетів України. Це найкращий показник серед херсонських вишів. Серед вищих навчальних закладів Херсонщини ХДУ обійшов Херсонську державну морську академію (165 місце), Херсонський державний аграрний університет (138 місце), Херсонський національний технічний університет (104 місце) і посів найвищу ланку рейтингування.

При складанні рейтингу незалежні експерти брали до уваги весь спектр основних показників діяльності українських університетів, які визначають сучасні тенденції розвитку вищої освіти. Але базовими, зокрема, були наступні:
- академічна діяльність;
- науково-видавнича діяльність;
- оцінка науково-дослідницьких досягнень університетів через порівняння їх Інтернет-сайтів;
- міжнародна діяльність;
- цитованість наукових праць вчених університету;
- якість представлення та популярність ЗВО у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників;
- якість підготовки;
- навчально-наукова робота;
- винахідницька діяльність;
- привабливість університету для абітурієнтів.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив: «Приємно, що результати роботи колектива нашого університету за рік дали змогу піднятися Херсонському державному університету в рейтингу ЗВО з 97 позиції на 55! Це перемога всієї нашої університетської родини!»
Детальніше з рейтингом "ТОП-200 УКРАЇНА 2020" можна ознайомитися за посиланням 

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica