незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Херсонська міліція дякує ХОО КВУ за навчання. А ми дякуємо міліції за роботу на виборах!

Херсонська міліція дякує ХОО КВУ за навчання. А ми дякуємо міліції за роботу на виборах!

Так, Протягом жовтня 2015 року Херсонської обласною організацією Комітету виборців України було проведено низку семінарів тренінгів з теми ''Роль працівників органів внутрішніх справ на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року''. На семінарах-тренінгах були присутні керівники галузевих служб УМВС, керівний та інспекторський особовий склад МРО УМВС. Під час п’яти семінарів-тренінгів експерти-тренери Галина Бахматова та Володимир Молчанов навчили 1920 працівників ОВС.

Семінари-тренінги з виборчого законодавства були проведені:

1. У м. Херсоні 30 вересня 2015 року для працівників управління громадської безпеки, начальників секторів дільничних інспекторів міліції та інспекторів по роботі з населенням та громадськими формуваннями.

2. У м. Каховка 02 жовтня 2015 року для працівників Бериславського, Великоолександрівського, Нововоронцовського, Каховського, Новокаховського, Горностаївського та Великолепитиського МРО УМВС.

3. У смт Новотроїцьк 07 жовтня 2015 року для працівників Нижньосірогозького, Скадовського, Генічеського, Новотроїцького, Каланчацького та Чаплинського РВ УМВС.

4. У м. Херсоні 09 жовтня 2015 року для працівників Херсонського, Суворовського, Комсомольського, Дніпровського, Цюрупинського, Білозерського та Голопристанського МРО УМВС.

5. У м. Херсоні 16 жовтня 2015 року для працівників галузевих служб УМВС.

Херсонська обласна організація КВУ отримала листа-подяку від Управління громадської безпеки херсонського УМВС, яке подякувало ХОО КВУ за проведення семінарів-тренінгів з теми ''Роль працівників органів внутрішніх справ на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року'' для працівників органів внутрішніх справ в Херсонській області.

Зазначимо, що завдяки підвищеного рівня обізнаності та поінформованості представників ОВС на цих виборах було значно менше порушень, проблем, пов’язаних з порушенням прав спостерігачів та журналістів. Міліція швидко реагувала на екстрені повідомлення та чітко виконувала свої обов’язки.Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica