» » Херсонська міліція дякує ХОО КВУ за навчання. А ми дякуємо міліції за роботу на виборах!

Херсонська міліція дякує ХОО КВУ за навчання. А ми дякуємо міліції за роботу на виборах!

Так, Протягом жовтня 2015 року Херсонської обласною організацією Комітету виборців України було проведено низку семінарів тренінгів з теми ''Роль працівників органів внутрішніх справ на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року''. На семінарах-тренінгах були присутні керівники галузевих служб УМВС, керівний та інспекторський особовий склад МРО УМВС. Під час п’яти семінарів-тренінгів експерти-тренери Галина Бахматова та Володимир Молчанов навчили 1920 працівників ОВС.

Семінари-тренінги з виборчого законодавства були проведені:

1. У м. Херсоні 30 вересня 2015 року для працівників управління громадської безпеки, начальників секторів дільничних інспекторів міліції та інспекторів по роботі з населенням та громадськими формуваннями.

2. У м. Каховка 02 жовтня 2015 року для працівників Бериславського, Великоолександрівського, Нововоронцовського, Каховського, Новокаховського, Горностаївського та Великолепитиського МРО УМВС.

3. У смт Новотроїцьк 07 жовтня 2015 року для працівників Нижньосірогозького, Скадовського, Генічеського, Новотроїцького, Каланчацького та Чаплинського РВ УМВС.

4. У м. Херсоні 09 жовтня 2015 року для працівників Херсонського, Суворовського, Комсомольського, Дніпровського, Цюрупинського, Білозерського та Голопристанського МРО УМВС.

5. У м. Херсоні 16 жовтня 2015 року для працівників галузевих служб УМВС.

Херсонська обласна організація КВУ отримала листа-подяку від Управління громадської безпеки херсонського УМВС, яке подякувало ХОО КВУ за проведення семінарів-тренінгів з теми ''Роль працівників органів внутрішніх справ на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року'' для працівників органів внутрішніх справ в Херсонській області.

Зазначимо, що завдяки підвищеного рівня обізнаності та поінформованості представників ОВС на цих виборах було значно менше порушень, проблем, пов’язаних з порушенням прав спостерігачів та журналістів. Міліція швидко реагувала на екстрені повідомлення та чітко виконувала свої обов’язки.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый