незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Стартує літературний конкурс імені Миколи Братана

Стартує літературний конкурс імені Миколи Братана

З метою підтримки талановитої херсонської молоді (поетів, прозаїків, драматургів) у Херсоні відбудеться ІІІ Міський конкурс літературної творчості імені Миколи Братана, організований Управлінням культури Херсонської міської ради та Херсонською централізованою бібліотечною системою.

До участі в конкурсі запрошуються херсонські поети, прозаїки та драматурги віком від 14 до 45 років. Конкурсна комісія оцінюватиме подані твори у двох номінаціях: «Поезія» і «Проза». В обох номінаціях суддівство відбувається за трьома віковими  категоріями: учнівська молодь (14-17 років); студентська молодь (18-23 роки); інші категорії молоді (до 45 років). Тематика творів необмежена.

У номінації «Проза» художня проза, подана на конкурс, має бути не менше ніж 5 сторінок і не більше 150. У разі, якщо конкурсний твір перевищує норми, зазначені вище, автор надає для участі у конкурсі фрагмент (главу, частину, уривок). У номінації «Поезія» на конкурс подається не менше ніж 5 віршованих творів. 3 поеми подається уривок. Твори, які подаються на конкурс, мають бути написані українською або російською мовами. Матеріали подаються в паперовому та електронному вигляді (адресу поштової скриньки зазначено нижче). Рукописи творів повинні бути віддруковані шрифтом Times New Roman (розмір шрифту – 14).

За підсумками проведення конкурсу буде видано збірку творів-переможців.

Конкурсні роботи приймаються оргкомітетом до 26 лютого 2017 року (включно) у методичному відділі Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки за адресою: м. Херсон, вул. Потьомкінська (Карла-Маркса), 97. Час прийому: щоденно з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.00, крім суботи та неділі.

Детальніша інформація за телефонами: 49-05-1б (бібліотека); 32-17-18 (управління культури).

Е-mail: khersoncbs15@gmail.com (просимо надсилати листи з зазначенням теми «на конкурс»).

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica