незалежний спостерігач

Ігор Йосипенко. Агроекологічна катастрофа на Херсонщині: час не обіцяти, а діяти

Ігор Йосипенко, фермер. Фото Facebook
Відомий херсонський фермер, керівник відомого сільгосппідприємства "Злата Таврії", політичний та громадський діяч, в нещодавньому минулому депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці пост про екологічну катастрофу, яка розгортається на полях правобережної Херсонщині. 
Тригером цієї катастрофи стало знищення росіянами Каховського водосховища, що призвело до повної руйнації зрошувальної системи, яка наповнювалася водою Каховського водосховища. Тепер води немає й поля нашої області поступово перетворюються на пустелю. 
І.Йосипенко звертається до всіх небайдужих із закликом про створення "стратегії виживання" сільського господарства нашої області.   
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ВАЖЛИВО! У податкових накладних додаткові реквізити

ВАЖЛИВО! У податкових накладних додаткові реквізити

З 1 січня 2017 року для податкових накладних - обов'язкові реквізити УКТ ЗЕД і ДКПП!


Законом України від 21.12.2016 № 1797-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні” доповнено перелік обов’язкових реквізитів податкової накладної до п.201.1 ПКУ.


 Зокрема, з 1 січня 2017 року платники ПДВ мають зазначати в податковій накладній коди за УКТ ЗЕД для всіх товарів, у т.ч. вітчизняних, та послуг за Державним класифікатором продукції та послуг (далі – ДКПП). Відтепер, коди товарів (послуг) – обов'язкові реквізити податкових накладних, які підтверджують нарахування податкових зобов'язань при постачанні товарів (послуг).


Коди можна зазначати як повністю, так і на рівні перших чотирьох цифр. При постачанні імпортних і підакцизних товарів код УКТ ЗЕД, як і раніше, зазначається повністю (пп. “і” п. 201.1 ПКУ).


Оновленими нормами ПКУ передбачено нарахування штрафних санкцій за допущення помилок під час заповнення обов’язкових реквізитів податкової накладної - у розмірі 170 грн. та зобов'язання виправити помилку.  


Водночас, з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року введено перехідний період, у якому не застосовуються штрафні санкції, передбачені п. 1201.3 ПКУ, за помилки, допущені в податковій накладній під час зазначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД і/або коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.


Детальніше за посиланням


Джерело: Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області




Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica