незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Юрий Одарченко проводит пресс-марафон

Юрий Одарченко проводит пресс-марафон

“Зафиксировано более 25 фактов подвоза и 12 сообщений о минировании участков! С 19.00 в конференц-зале "Конгресс" штаб Юрия Одарченко проводит избирательный пресс-марафон”, - сообщает член партии “Батькивщины” Станислав Трошин.


в 7 регионах Украины проходят промежуточные выборы народных депутатов, в том числе и на Херсонщине - по 183 округу, в который входит Корабельный район, часть Днепровского (избирательные участки № 650654 - 650661, 650671), часть Суворовского (избирательные участки № 650769 - 650772) районов города Херсона с населенными пунктами Днепровского, Суворовского и Корабельного районных в городе Херсоне советов, Белозерский район.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica