незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » В сегодняшних общественных слушаниях есть сомнения – Ирина Зоря

В сегодняшних общественных слушаниях есть сомнения – Ирина Зоря

Сегодня в Херсоне состоялись общественные слушания по вопросам благоустройства и мусора. Как мы уже писали, Резолюция по благоустройству была принята с предложениями Общественного совета при мэре. А что касается вопроса мусора – был принял проект, предлагаемый властью.

Как сообщила голова общественной организации «Рух розвитку ОСББ Херсона» Ирина Зоря, члены общественных слушаний проголосовал за проект «Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах, та визначення послуги з вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги», хотя представители ОСББ категорически против этого документа.

«Мы уже направили информационные запросы. Запросили резолюцию, протокол слушаний, списки участников, поскольку там были в основном бюджетники, которые не разбирались в вопросе, а просто голосовали. К тому же, когда рассматривались второй вопрос, людей уже было меньше. Мы будем все это проверять», - отметила Ирина Зоря.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica