незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » АНОНС. Круглий стіл: які правові потреби херсонської громади?

АНОНС. Круглий стіл: які правові потреби херсонської громади?

29 листопада 2019 року об 11-00 у малому залі Херсонської міської ради відбудеться круглий стіл із обговорення результатів дослідження правових потреб вразливих груп населення громади Херсону.

Дослідження «Доступ про правових послуг серед уразливих категорій населення в Херсоні» провела ініціативна група у складі представників Херсонського офісу Мережі правового розвитку при ГО «ІРЦ «Правовий простір» та ХОО КВУ, обласного відділення Соціологічної асоціації України, представників депутатського корпусу та органів місцевого самоврядування

Результати дослідження презентують:
- голова ІРЦ "Правовий простір" Наталія Бімбірайте;
- голова обласного відділення Соціологічної асоціації України Микола Гоманюк;
- голова обласного відділення Херсонської обласної організації КВУ Дементій Бєлий

Запрошуються депутати, представники громадськості, надавачі безоплатної правової допомоги, журналісти

Дослідження проводилося з травня до жовтня цього року в рамках програми #Правоспроможна_громада», яка адмініструється Громадською спілкою «Мережа правового розвитку» у партнерстві з МФ «Відродження», Київським міжнародним інститутом соціології, Українською фундацією правової допомоги та мережею правових клубів Pravokator.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica