незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » В Милівській ОТГ провели діагностику конфліктів

В Милівській ОТГ провели діагностику конфліктів

Триває реалізація експертами Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень проєкту «Залучення мешканців об’єднаних громад до реалізації реформ, шлях до розв’язання конфліктів» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

17 вересня експерти Володимир Молчанов і Артем Чайковський провели фокус групу серед активних громадян Милівської ОТГ.

Створена на її основі нова територіальна громада збільшується понад ніж удвічі, і учасники бачать загрозу конфліктогенності переважно у настроях лише однієї з примусово приєднаних сільських рад – Новокаїрської, де відсутня єдина чи хоча б переважаюча думка щодо центу, до якого треба було приєднуватись, а також існують гострі конфлікти навколо виділення державою земель під Національний парк «Кам’янська Січ».

 Але експерти відразу звернули увагу на інший конфліктогенний чинник: в ОТГ практично не працює механізм комунікацій з громадськістю ані депутатів, ані виконавчої гілки. І якщо в складі двох колишніх сільських рад і 5 сіл керівництву вдавалося приймати без залучення громадян бюджетні рішення, які громади схвалюють, чи принаймні ставляться з розумінням, то навряд чи таке можливо в громаді 3 5 колишніх сільських рад. За результатами аналізу фокус-групи, сільському голові і раді будуть надані рекомендації.Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica