незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Теплопостачальні компанії Херсона заборгували за газ понад 11 млн грн

Теплопостачальні компанії Херсона заборгували за газ понад 11 млн грн

Так,  ПАТ  “ТЕЦ”  за  розподіл   природного газу  за  січень-березень 2016 року  заборгувала ПАТ  Херсонгаз 8,4  млн грн, відповідно МКП  “Херсонтеплоенерго”   -  3, 6  млн  грн


У зв’язку з порушення найбільшими теплопостачальними підприємствами умов договору на розподіл природного газу, ПАТ «Херсонгаз»   надіслано  боржникам  претензії  із    вимогою сплатити заборгованість, оскільки  ситуація досі залишається   невирішеною.


Така надзвичайно велика заборгованість  ставить  під серйозну  загрозу опалювальний сезон  2016/17 року, адже  ПАТ  Херсонгаз  не може своєчасно та у повному  обсязі   підготувати  мережі до  розподілу газу  та  виконувати    технологічні роботи, пов'язані  із наступаючим опалювальним сезоном.


У зв’язку із несплатою заборгованості ПАТ  "Херсонгаз"  буде  вимушено звернутися до суду, а подальша несплата заборгованості може призвести до зриву початку опалювального сезону в області  - повідомляє прес-служба "Херсонгаза".

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica