незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Окружні комісії на Херсонщині сформовані. Керівний склад комісій - різноплановий

Окружні комісії на Херсонщині сформовані. Керівний склад комісій - різноплановий

Якщо з представниками відомих політичних сил все зрозуміло, то хто криється за представництвом менш відомих партій? В умовах розколу колишньої правлячої партії на кілька сателітів, не є зрозумілим, хто отримав контроль за окружними комісіями.

Поки ми можемо говори, що у керівництві ОВК Суворовського виборчого округу № 182 зберігається повний плюралізм між політичними конкурентами – голова представниця ВО «Батьківщини» депутат Суворовської районної ради Марія Левківська, її заступник – представник «Свободи», а секретар – представниця Партії Регіонів, яку ще у 2006 р. вважали одним із проводників перемоги Володимира Сальдо на виборах Херсонського міського голови. Чи буде такий розклад політичних сил на користь діючому народному депутату  Володимиру Сальдо? Покаже час.

У керівництві ОВК Комсомольського виборчого округу № 183 голова комісії на радість народному депутату України від партії УДАР Андрію Путілову – представниця УДАРу Лада Ягофарова, яка має величезний досвід роботи у комісіях. Заступник – представник Партії регіонів, секретар – представник Партії пенсіонерів України, про виборчий та політичний досвід якої нічого не відомо.

Головою Новокаховського ОВК № 184 стала досвідчена голова комісії Ірина Тертична, яка в різні роки очолювала виборчі комісії та представляла інтереси як Віктора Януковича, так й Юлії Тимошенко. На цих виборах її висунула Соціалістична партія України. Секретарем цієї комісії є досвідчена представниця КПУ. Заступник – представниця Народно-трудового союзу. Ні про партію, ні про досвід її представника в ОВК нічого не відомо.

В керівництві Каховської ОВК № 185 також повний плюралізм із двійним дном. Голова комісії – представник «Свободи» Ігор Білоус, секретар – представник «Батьківщини», заступник – представниця Ліберальної партії Україна, яка також "зробила собі ім'я" на виборах міського голови Володимира Сальдо. Нагадаємо, що діючий народний депутат від цього округу Михайло Опанащенко очолює Ліберальну партію України.

Цюрупинську ОВК № 186 очолила досвідчена представниця УРП «Собор» Наталія Возаловська, яка на минулих виборах представляла штаб Петра Порошенка. Нагадаємо, що діючий народних депутат від цього округу Федір Негой входить до фракції «УДАР» та був одним з керівників штабу Петра Порошенка в цьому окрузі на травневих виборах. До керівного складу комісії увійшли представники від партій «Україна Майбутнього» та «Рідна Вітчизна» без відомого досвіду роботи в окружних виборчих комісій.

Таким чином, ми можемо  констатувати, що жодна з політичних сил, які будуть боротися за депутатські мандати, явно не отримала переваги в керівному складі комісій, хоча діючі народні депутати від Херсонської області мають лояльних до себе представників керівництва окружних виборчих комісій своїх округів.  Частина керівників комісій мають величезний та різноманітний досвід роботи в комісіях, частина керівного складу – майже не відома своїм виборчим досвідом. Ймовірно, нас чекають рокіровки в складі комісій.

Автор: Дементий Белый

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica