незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Консультація щодо користування електронним кабінетом

Консультація щодо користування електронним кабінетом

Інна Богомолова
На найпоширеніші запитання щодо користування "Електронним кабінетом" відповідали херсонські податківці. Консультації відбулися в рамках інформаційно-просвітницької акції «Звітуй дистанційно - дій професійно!».
Спеціалісти Херсонської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Електронна звітність: це зручно!».
На питання платників відповідала начальниця відділу електронних сервісів та звітності Херсонської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Інна Богомолова.

Питання 1. Для економії власного часу маю бажання надавати звіти до податкової в електронному вигляді, що для цього необхідно?

Відповідь. Для подання звітності в електронному вигляді Вам необхідно:
-  доступ до мережі Інтернет;
- отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП), для кожної посадової особи, що має право підписувати документи: директора та головного бухгалтера (для юридичної особи) та печатку юридичної особи (за наявності); керівника (для фізичної особи-підприємця);
- перейти за посиланням https://tax.gov.ua/ до «Електронного кабінету» або через вебпортал ДПС https://tax.gov.ua/ шляхом авторизації за допомогою особистого кваліфікованого електронного підпису.

Питання 2. Як сформувати та підписати в «Електронному кабінеті» податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи -підприємця на спрощеній системі оподаткування за 9 місяців 2020 року?

Відповідь. У режимі «Введення звітності» приватної частини «Електронного кабінету» при формуванні податкової декларації необхідно у верхній панелі навігації вікна «Введення звітності» встановити фільтр за параметрами: «Рік», «Період», додати документ кнопкою «Створити», зі списку документів обрати необхідний F0103306, натиснути ліву клавішу миші. В наступному вікні в полях «Регіон» та «Район» обрати відповідний територіальний орган ДПС (за замовчуванням встановлено орган ДПС за місцем основної реєстрації), та натиснути кнопку «Створити».
Під час заповнення документу значення деяких полів розраховуються автоматично на підставі даних, внесених користувачем у інші поля.
Також, є можливість відмінити автоматичне заповнення таких полів, знявши позначку «Авторозрахунок» (Панель навігації роботи з документами).
Зберігаємо документ за допомогою кнопки «Зберегти», далі натискаємо кнопку «Підписати», у вікні підпису обираємо ключ і вказуємо пароль ключа відповідної посадової особи, зчитуємо ключ кнопкою «Зчитати» та підписуємо документ кнопкою «Підписати».

Питання 3. Чи можливо через «Електронний кабінет» надіслати разом з податковою декларацією про майновий стан і доходи громадянина копії інших документів як Додаток довільного формату?

Відповідь. Для поліпшення електронного документообігу розроблено та запроваджено новий програмно-технічний засіб (п. 4 розд. ІІ додатка 1 до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 (в редакції наказу Міністерства фінансів України від 01.06.2020 № 261)) в частині надання можливості подавати з електронним документом спеціального додатка за ідентифікатором форми J/F1360102 з прикріпленою до нього копією сканованого документа (файл повинен бути у форматі pdf із обмеженням розміру не більше 2 МБ).
При створенні в «Електронному кабінеті» електронного документа податкової декларації (розрахунка) в режимі «Введення звітності» платник податків з переліку додатків, передбачених для подання з такою податковою декларацією (розрахунком), визначає склад додатків, які йому необхідно подати, зокрема Додаток довільного формату.
Враховуючи зазначене, платники податків, які подають податкові декларації (розрахунки) засобами електронного зв’язку, мають можливість надіслати разом з ними копії інших документів як Додаток довільного формату, якщо такий додаток, передбачено для подання з відповідною податковою декларацією (розрахунком) згідно з Реєстром форм електронних документів.

Питання 4. Яким чином можна переглянути звітність, яка була раніше подана до податкової?

Відповідь. Меню «Перегляд звітності» приватної частини «Електронного кабінету» надає користувачу можливість перегляду раніше поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності до ДПС незалежно від способу її подання, включаючи звіти, подані на паперових носіях до Центрів обслуговування платників.
За замовчуванням користувач отримує перелік всіх звітів, поданих у відповідному звітному періоді. Звітний період (місяць, квартал чи рік) визначається двома параметрами - роком та місяцем. Наприклад, період «Рік» 2019 період «Грудень» означає, що для перегляду доступна місячна звітність за грудень 2019 року, квартальна за 4-й квартал 2019 року, річна за 2019 рік.

За матеріалами пресслужби Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica