незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Керівниця Фонду Громад "Захист" Лариса Польська оголосила збір коштів на закупку ремкомплектів для "Херсонсвітла"

Керівниця Фонду Громад "Захист" Лариса Польська оголосила збір коштів на закупку ремкомплектів для "Херсонсвітла"

Керівниця Фонду Громад "Захист" Лариса Польська оголосила збір коштів на закупку ремкомплектів для "Херсонсвітла". Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці Лариса Михайлівна та розмістила посилання на збір коштів - повідомляє "Громадський вісник Херсонщини".

"У вас старенькі батьки, родичі, друзі - в Херсоні?(((
Вони повідомляють вам про нерідке зникнення світла через обстріли? А ви ставите "тримайтеся", або "печальку"?
Не хочу ні в якому разі дорікати, АЛЕ...20-50 гривень не зроблять дірку у вашому бюджеті, якщо ви допоможете нам закупити ремкомплекти для "Херсонсвітла". Адже разом ми з вами - сила!
Електриків в "Херсонсвітлі" - все менше, бо йдуть у ЗСУ. Але ті, хто залишився , під обстрілами борються з темрявою! Сумуємо за одним з них - загиблим, вірніше - вбитим ПІД ЧАС РОБОТИ ворогами(((
Донать на допомогу Херсону мати світло!
Тисни тут -  і твої кошти потраплять не в чийсь карман, а на цільовий рахунок Фонд громади міста Херсон "Захист".
Ми нічого коштами нікому не передаємо, самі закуповуємо необхідне!"

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica