незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Під час святкування «Дня козацької слави» в Каховському районі презентували «АгроІнвест»

Під час святкування «Дня козацької слави» в Каховському районі презентували «АгроІнвест»

Ще навесні в козацькому середовищі Каховки було прийнято рішення організувати в цьому році автобусну мандрівку на Нікопольщину. І другого серпня така поїздка була організована. Очолив її Віктор Зубков, начальник відділу в справах молоді та спорту Каховської міської ради. В складі делегації козаки, козачата з куренів «Мандрівник», «Скіф», «Лицарі сонця», загалом 13 чоловік. Встигли якраз вчасно, до початку урочистостей. Ніякого офіціозу не було, зібралося трохи більше 300 чоловік. І мітингу фактично не було. У козацькому колі виходили і говорили те, що думають, про ситуацію в країні, що робити нам, козакам. Запам’ятався виступ козака-воїна, який тільки-но повернувся з антитерористичної операції. А потім була посвята у козаки, козачата, близько 60-ти чоловік стали козаками. Охорону заходу несли Дніпропетровські козаки з автоматичною зброєю – спецпідрозділ МВС.

У сквері біля кургану Сторожова могила розгорнулися виставки-продажі козацької зброї, сувенірів, вишиванок, літератури. Біля козацької каплички знайшли місце і ми для проведення презентації проекту "АгроІнвест". А так як серед козаків багато землевласників, то увагою ми обділені не були.

Потім наша делегація побувала у козацькому таборі, на співочому полі, де традиційно проводяться в ці дні виступи українських музик, побачили таборування наших побратимів – козачат з Запорозької обласної організації «Молода січ», покупалися в річці Чортомлик. А далі наша дорога лежала в саме село Капулівка, на місце першого поховання Івана Сірка. Заїхали ми і в село Покровське, на місці де була Підпільненська січ, відвідали чудовий місцевий народний музей, розміщений в сільському будинку культури, прослухали захоплюючу екскурсію з історії запорозької січі.

Отак і пройшов день, день проведений в козацькому середовищі, попереду нові подорожі, нові враження.
Юрист Каховського центру вторинних юридичних послуг Денис Цінський

Каховський центр вторинних юридичних послуг 
м. Каховка, Херсонської області
КАХОВКА Кірова, 2А, 1-й поверх, к.2
Запис за тел.: 095-3053932 (юрист), 099-0470446 (менеджер)

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica