незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Зекономити на адвокаті – можливо! Це довели наші Центри безкоштовної юридичної допомоги

Зекономити на адвокаті – можливо! Це довели наші Центри безкоштовної юридичної допомоги

З липня 2015 року на півдні України продовжується захист земельних прав громадян, який забезпечують 5 Центрів вторинних юридичних послуг (ЦВЮП) в трьох областях: Херсонській, Миколаївській та Одеській. І вже в перший місяць юристи Каховського та Вознесенському ЦВЮП завели дві судові справи та безкоштовно підготували для клієнтів процесуальні документи.

До Каховського центру вторинних юридичних послуг звернулася жінка, чоловік якої був членом КСП «Чорноморівський» згідно рішення зборів колгоспників від 04.07.1992 протоколу № 5. Згідно рішення Семенівської сільради від 05.03.1993 року видано державний акт на право колективної власності на землі КСП «Чорноморівське», що підтверджується рішенням Семенівської сільської ради від 05.03.1993 та рішенням від 30.04.2004 року. Але чоловік клієнтки не був включений до цих списків по невідомим причинам. У зв’язку з чим підготовлено позов про визнання права власності на земельну частку (пай).

Юристом Вознесенського ЦВЮП також заведено одну справу щодо вирішення наступного земельного конфлікту. На загальний двір і на частину земельної ділянки претендує дві сім’ї. Справа планується затяжна так як планується скасування державних актів на землю.

Друга справа, яка тільки на початку свого шляху – це громадянка вирішує конфлікт з органом державної реєстрації, який відмовив їй у реєстрації прав на земельну ділянку. Підготовлені листи до управління юстиції, держземагентства з вимогою роз’яснити на підставі чого відмовляють в державній реєстрації земельної ділянки.

Таким чином, центри безкоштовних вторинних юридичних послуг, що діють в рамках програми «Земельні права: консультування, правозахист та вирішення земельних конфліктів на півдні України» вже допомогли двом громадянами зекономити на адвокаті, написавши позови безкоштовно.

Сподіваємось, безкоштовна правова допомога як на рівні консультацій, так і на рівні судових позовів у разі необхідності, допоможе нашим співвітчизникам відчувати себе більш захищеними та обізнаними щодо власних земельних прав. Програма ХОО КВУ реалізується за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Агроінвест в Україні» (USAID).

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica