незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Володимир Миколаєнко: Путін є головним злодієм

Володимир Миколаєнко: Путін є головним злодієм

Вчора терористи ДНР, якими керують спецпризначенці з Російської Федерації, збили цивільний літак. 298 жертв. 80 з них - діти.

Це жахлива трагедія, і я впевнений в тому, що всі мешканці нашого міста і я особисто з болем сприйняли цю новину. Ми глибоко співчуваємо всім родичам загиблих, і сподіваємося на те, що отриманих доказів буде достатньо для того, щоб визначити і покарати винуватців. 

Але вже сьогодні очевидно, що головним злодієм, людиною, яка створила умови для того, щоб ця трагедія сталася – є пан Путін. 

Безчесність, відсутність будь-яких уявлень про гуманізм, неконтрольована жага до влади, до панування над світом однієї людини призвели до того, що вже четвертий місяць на Донбасі постійно гинуть люди. Гинуть заради чорних бажань Путіна, який мріє відтворити Імперію Зла. 

Я сподіваюся на те, що гибель цих невинних людей не залишиться без відповіді. Сподіваюся, що тепер світова спільнота побачить – з яким страшним і безглуздим злом ми ведемо війну кожного дня. 

Ми вимагаємо від світового співтовариства негайно визнати агресію Російської Федерації та вплинути на ситуацію зі всією жорсткістю та безкомпромісністю.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica