» » » У молодіжній Медіа-школі вчать працювати з інформацією та любити своє місто

Єкатерина Пономаренко,
журналіст,
блогер

У молодіжній Медіа-школі вчать працювати з інформацією та любити своє місто

Як розповів Андрій Жнівін, Медіа-школа була ініційована міським учнівським парламентом, а саме – комісією по зав’язкам з громадськістю, та почала свою роботу в минулому навчальному році на базі обласної бібліотеки. Її діяльність направлена на розвиток лідерства у школярів, враховуючи сучасні реалії – Інтернет, соціальні медіа. Дітей навчають працювати з інформацією – збирати її, аналізувати, пишатися власними здобутками та напрацюваннями своїх однолітків, своїм містом. Розповсюджуючи фото та коментарі, позначені спеціальними хештегами, школярі можуть знайти однодумців, об’єднуватися в групи за інтересами.

Зараз у медіа-школи з’явився офіс, на базі якого створено молодіжний тренінговий центр в рамках проекту «Покоління WEB 3.0», який фінансується Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Там проходять заняття, а також різноманітні тренінги та заходи для молоді.

«До Медіа-школи залучено 15 шкіл. Щодо віку учнів – це 6-ий, 7-ий, 8-ий, 9-ий клас. На жаль, не всі школи відгукуються, хоча навчання є безкоштовним. На заняття їздять учні зі шкіл Камишан, Антоновки, але не всі міські школи залучаються до проекту», - розповів Андрій Жнівін.

За його словами, він планує особисто відвідати школи, учні яких ще не залучені до проекту, та спілкуватися зі школярами.

Серед здобутків Медіа-школи – проведення інтернет-конкурсу «Міс Осінь», проведений в минулому році флешмоб «На здоров’я», який переріс у цілий фестиваль (діти самостійно підготували план заходу). У рамках флешмобу Медіа-школа співпрацювала зі студією соціальних танців «RSSalsa» - відбувся денсмоб.

Леонід Єжуров, який вчить слухачів Медіа-коли працювати з візуальною інформацією, знімати кіно поділився своїми спостереженнями:

«З дітьми працювати досить цікаво, але я помітив, що у них погана концентрація уваги. Замість того, щоб згадати щось цікаве про своє місто, вони часто вигадують. Тому зараз ми з ними працюємо над розвитком спостережливості», - розповів Леонід.

Серед найближчих планів Медіа-школи – тиждень безпечного Інтернету. Учні медіа-школи розробили список правил, як поводитися в Інтернеті, щоб уникнути переслідування, розпізнати фейк та що робити, якщо потрапив в неприємну ситуацію. Також планується конкурс блогів з цінними призами та конкурс «Кращий учень року».

Також, як розповів Андрій Жнивін, завдяки Медіа-школі деякі активні школярі навіть знаходять роботу, адже підприємці розуміють, що майбутнє – за молоддю, та хочуть співпрацювати з підлітками, виховувати для себе спеціалістів.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый