» » » Міркування про політичні коаліції

Володимир Молчанов,
эксперт з політичних питань

Міркування про політичні коаліції

Даруйте за брутальні асоціації, але масово розповсюджені не лише в Херсоні неофіційні широкі коаліції нагадують мені якісь різновиди одностатевих шлюбів. Від яких, як відзначила ще в далекому 2006 році Юлія Тимошенко (анекдот про Бєлочку, Зайчіка і рабина), діти не народжуються. І ніяка толерантність та недискримінація заплідненню не допоможе.
 Скільки років ще чекати на розгляд законопроекту? Чи допоки в останньому місті останнього депутата- комунального сумісника міської ради від БПП посунуть на користь чергового регіонала? Щоб тіпа "наших там тепер точно нєт, залівай бетоном по більця" (це інший анекодот, про Золоту Рибку і Вялікую Расєю). 14 місяців минуло з часу подання депутатом Олександром Співаковським законопроекту 2477а про запобігання конфлікту інтересів. Законопроект 1 в 1 повторює пропозиції нашого КВУ за підсумками моніторингу міського управління освіти в 2015 (автор лише виключив з переліку сумісників директорів шкіл та головлікарів лікарень). За цей час встиг скласти мандат один з формальних співавторів актуальний губернатор Гордєєв, а "предмет" законопроекту розквів у херміськраді що тая червона пліснява. Аркадій Підлісний, Олександр Ложичев Лариса Леонова Ірина Ценкер Сергей Белоковыленко Yegor Ustinov - це ті люди, яким би довелося негайно обирати між мандатом і посадою чи участю в тендерах (а нащо вони на посадах чи при тендерах ляльководам ширки без мандатів?). Саме зараз, як на мене, у БПП є крихітний шанс з чергової мертвої партії влади перетворитися не на кімнатну болонку нових і чужих кофігурацій широк, а на справжній політичний проект, який здатен стати першим серед рівних у природній, демократичній, коаліції в Херсоні, зачищеній від тушок. Хай вона і буде виключенням всеукраїнського масштабу.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый