» » "Успішна жінка" ініціює створення скверу імені Олени Микитась

"Успішна жінка" ініціює створення скверу імені Олени Микитась

На офіційній сторінці громадської організації «Херсонський обласний центр «Успішна жінка» з'явилася інформація стосовно можливого перейменування новоствореного скверу по вулиці Залаегерсег. З такою ініціативою виступили коліжанки Олени Микитась - повідомляє стайт "Гривна"

Згідно з законодавством, перед тим як приймати рішення, потрібно обов'язково провести громадські слухання. Організатором громадського обговорення виступає центр «Успішна жінка», про що зазначено на сайті організації:

"Олена Микитась – відома громадська діячка, яка плідно працювала над розбудовою громадянського суспільства, створювала умови для розвитку підприємницької діяльності місцевих жителів і внутрішньо переміщених осіб, та сприяла розширенню політичних і економічних можливостей для жінок.

Пропозиція: присвоїти ім’я Олени Микитась новоствореному скверу  по вул. Залаегерсег.

Громадське обговорення відбудеться 3 вересня 2019 року за адресою: м. Херсон, вул. П. Калнишевського, 2, в актовій залі на 2 поверсі. Початок реєстрації о 14.45, Початок обговорення о 15.00"

Олена Микитась пішла з життя 2 червня. У жінки зупинилося серце. 

Олена Микитась – херсонська активістка. 19 років тому заснувала перший Херсонський обласний центр «Успішна жінка», який наразі відомий не лише на території України, а й за кордоном. 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый