незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Успішна жінка" ініціює створення скверу імені Олени Микитась

"Успішна жінка" ініціює створення скверу імені Олени Микитась

На офіційній сторінці громадської організації «Херсонський обласний центр «Успішна жінка» з'явилася інформація стосовно можливого перейменування новоствореного скверу по вулиці Залаегерсег. З такою ініціативою виступили коліжанки Олени Микитась - повідомляє стайт "Гривна"

Згідно з законодавством, перед тим як приймати рішення, потрібно обов'язково провести громадські слухання. Організатором громадського обговорення виступає центр «Успішна жінка», про що зазначено на сайті організації:

"Олена Микитась – відома громадська діячка, яка плідно працювала над розбудовою громадянського суспільства, створювала умови для розвитку підприємницької діяльності місцевих жителів і внутрішньо переміщених осіб, та сприяла розширенню політичних і економічних можливостей для жінок.

Пропозиція: присвоїти ім’я Олени Микитась новоствореному скверу  по вул. Залаегерсег.

Громадське обговорення відбудеться 3 вересня 2019 року за адресою: м. Херсон, вул. П. Калнишевського, 2, в актовій залі на 2 поверсі. Початок реєстрації о 14.45, Початок обговорення о 15.00"

Олена Микитась пішла з життя 2 червня. У жінки зупинилося серце. 

Олена Микитась – херсонська активістка. 19 років тому заснувала перший Херсонський обласний центр «Успішна жінка», який наразі відомий не лише на території України, а й за кордоном. 

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica