незалежний спостерігач

НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль


З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » В Херсоні "Національний корпус" також передавав через ОДА листа до Офісу Президента

В Херсоні "Національний корпус" також передавав через ОДА листа до Офісу Президента

20 травня група активістів з "Національного корпусу" публічно передали до облдержадміністрації листа із вимогою щодо звільнення голови Офісу Президента Андрія Єрмака. Це була всеукраїнська акція цієї партії під екстравагантною назвою "Єрмак Z'є бися".

Учасники акції намагались передати звернення до керівництва області та Президента України зі своїми вимогами. Проте правоохоронці одразу їх не впустили до будівлі облдержадміністрації. Після кількахвилинної сутички, представники мітингарів потрапили до будівлі.

"Наша основна претензія - це підпис Єрмака на протоколі Тристоронньої зустрічі, яка відбулась. Він дозволяє зустріч, де буде 10 представників ЛДНР так званих республік, 10 представників України, один з Росії, один з Франції, один з Німеччини. Ми вважаєм, що такі речі відбуватись не можуть, бо у нас в країні йде війна", - сказав один з керівників "Національного корпусу" у Херсоні Микита Тютюнник.

Подібні акції "Національний корпус" провів в Києві та багатьох інших містах України.

Як це відбувалося, можна подивитися у репортажі "Суспільного: Херсон"

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica