незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Заклята дружба": прем'єра фільму з новітної історії Криму. Рік 1997

"Заклята дружба": прем'єра фільму з новітної історії Криму. Рік 1997

Творчий колектив "Курешу" презентовав чергову, вже сьому серію циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну". Вони присвячені подіям 1997 року. Прем'єра відбулася 16 жовтня 2020 року. Серія має назву - «Заклята дружба».

Короткий опис:
В Україні вже чотири місяці, як введена нова валюта – гривня. Долар коштує 1 гривню 89 копійок, а літр бензину 60 копійок. Стільки ж коштує і кілограм пшеничного хлібу.
Україна потроху долає кризу початку 90-х та сподівається на підйом економіки.
В цьому році завершено розподіл Чорноморського флоту СРСР , після чого Україна оголосить Росію своїм стратегічним партнером.
Держава робить перші кроки на зустріч НАТО і в Криму розгортається перша хвиля антинатівської істерії, яку активно підігрівають росіяни.
Організована злочинність захоплює все нові і нові сфери впливу - бандитизм стає серйозною загрозою стабільності в Криму.
Заходьте на офіційну сторінку фільму у Facebook, щоб слідкувати за наступними серіями! Зовсім скоро премьера наступної серії про події 1998 року.
Програми виходять за підтримки Український культурний фонд
Фонд може не розділяти думку автора.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica