незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Крим у 1995 році. Прем'єра фільму

Крим у 1995 році. Прем'єра фільму

Вчора відбулася п'ята серія фільму "Крим. 25 років боротьби за Україну". Вона присвячена 1995 року. Фільм був створений творчим колективом Центру "Куреш".

Жителі півострова знаходяться у московському інформаційному просторі, дивляться російське телебачення, читають російські газети, живуть за московським часом.
Кримський президент обіцяє приєднати Крим до Росії, але несподівно опиняється в жорновах власних амбіцій та втрачає підтримку.
Кримська влада відверто саботує вирішення соціально-побутових питань кримських татар, які повертались додому з місць депортації. Накопичується соціальне невдоволення, яке в будь-який момент могло вибухнути відкритою війною, як це було в Придністров’ї, Абхазії та Чечні...
Постійно зростає тиск Росії, яка вимагала передачу їй усього Чорноморського флоту Радянського Союзу, військової інфраструктури, та надавати російське громадянство для жителів Криму...
Про це та інще, що відбувалося в Криму в далекому 1995 році ви дізнаєтесь з нової серії документального фільму «Крим. 25 років боротьби за Україну. Рік 1995. Російський рикошет».

Програми виходять за підтримки Український культурний фонд
Фонд може не розділяти позицію автора.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica