незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Нам тут жити" отримала ще одну керівну посаду

"Нам тут жити" отримала ще одну керівну посаду

Депутат Новотроїцької селищної ради від партії "Нам тут жити” Юрій Коцегубов призначений першим заступником Генічеської районної державної адміністрації - повідомляє Новий Візит.
Юрій Коцегубов очолював у свій час Новотроїцьку районну державну адміністрацію, у 2015 році балотувався до Новотроїцької районної ради від партії Блок Петра Порошенка "Солідарність", очолив Новотроїцьку районну раду. Після проведеної адміністративної реформу балотувався до Новотроїцької селищної ради, очолив список партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити" та став депутатом селищної ради.
Інтернет-видання "Новий візит" називає Юрія Коцегубова одним з найбільших критиків і опонентів голови Новотроїцької громади Петра Збаровського. На початку серпня Юрій Коцегубов взяв участь у мітингу протесту мешканців Новотроїцької громади проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Під час свого виступу на мітингу він розкритикував підвищення тарифів. 
Призначення Юрія Коцегубова першим заступником Генічеської райдержадміністрації, можна вважати продовженням посилення партії Ігори Колихаєва "Нам тут жити!" в Херсонської області після виборів народного депутата в Новокаховському виборчому окрузі.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica