» » Путілов хоче отримати від керівників КП голоси на виборах

Путілов хоче отримати від керівників КП голоси на виборах

Під час розгляду питання сесії порядку денного № 10 – «Про запровадження проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області», виступив Юрій Одарченко («Батьківщина») з думкою, що дане рішенні ні шо інше, як намагання Андрія Путілова підпорядкувати собі керівників комунальних підприємств, «Щоб надавити на цих людей, щоб вони дали правильні голоси на виборах».

«Якщо треба щось перевірити – можна створити комісію», - вважає Юрій Одарченко.

Відмітимо, що дане питання розглядалися на профільній комісії облради та на Президії Юрій Віталійович вже просив внести в нього певні корективи.

«Ми додали те, що він просив, а йому знов чомусь не подобається», - прокоментував Андрій Путілов.

Нагадаємо, що у липні відбудуться вибори по 183 округу. Херсонці обиратимуть народного депутата, одним з кандидатів є голова обласної ради АНдрій Путілов.


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый