незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » Премія за прагнення: твори – зроби - заплануй

Премія за прагнення: твори – зроби - заплануй


15 лютого 2020 р.  в Кризовий Медіа-центрі.Херсон.  відбулася  презентація культурної ініціативи -  New Level RAY PRIZE.  Це премія для художників і тих, хто поки себе ними не вважає, але хоче. Це премія, заснована херсонцем для херсонців. Засновник премії - Михайло Рай, моряк-фотохудожник, молодий херсонець без будь-яких політичних домагань. Єдина мета премії - підтримати талановитих людей нашого міста, про які ми вже знаємо, і проявити тих, про кого навіть не здогадуємося.

Культурну ініціативу представили Спікери: Михайло Рай (засновник премії, моряк, фотохудожник), Олена Афанасьєва (ГО Центр культурного розвитку «Тотем», Арт-платформа «Турбіна»).

Премія призначена для авторів, які працюють в одному або декількох з наступних жанрів: малюнок, живопис, фотографія, печатка, скульптура, авторська анімація, відео-арт, змішана техніка, текстиль, скло, дерево, метал, кераміка, мозаїка, папір або інші техніки .
Головні критерії - це креативність, талант і бажання вийти на новий рівень! Це премія для тих, хто втомився працювати в стіл або шукає нову аудиторію. Для тих, хто готовий поділитися своїм талантом, але до сих пір чомусь відкладав (а). Час настав!

Чому премія називається New Level - новим рівнем? Вона повинна стала  імпульсом для виходу на нову орбіту, на ширші обрії та на вищі критерії  творчим людям задля пошуку нових креативних  ідей в нашому місті.

Призовий фонд - 1000 у.о. Подавати заявку на участь в конкурсі можуть як художники, так і аматори. Попередньо вважається, що буде 3 премії (500, 300, 200 у.о.), але багато що залежить від якості і кількості заявок. Реєстраційного внеску немає. Вікових обмежень немає.

Для участі потрібно заповнити анкету в форматі резюме в групі New Level RAY PRIZE в Facebook  до 1 травня 2020 р. Протягом конкурсу учасникам і учасницям буде надана інформаційна підтримка - фото, відео, статті, щоб про їхню творчість і талант дізналося якомога більше людей. Фінал відбудеться влітку (орієнтовно червень 2020). Виставка робіт всіх номінантів  (шорт-лист) пройде в Арт-платформі «Турбіна», і це великий шанс навіть для тих митців, хто не вийде переможцем.

Крім того, 12-14 червня 2020 року в Арт-платформі «Турбіна» буде проходити фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest під назвою DREAM. Куратор візуальної програми - керівник Центру «Тотем» Олена Афанасьєва запросила всіх херсонських художників всіх жанрів приєднатися до цієї  унікального події. Про своє бажання брати участь у візуальній програмі ГогольFest досить написати в фейсбук на сторінку Центру «Тотем», Арт-платформи «Турбіна», Urban CAD або особисто Олені Афанасьєвої. Крім херсонських художників,  планується запросити і авторів з інших міст і країн.

Завдяки цим двом подіям Херсон в цьому році обов'язково почує нові імена і познайомиться з яскравими творчими особистостями. А всі творчі херсонці матимуть реальну змогу показати світові свої витвори.

Аншлаг на презентації підтвердив ці надії:

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica