незалежний спостерігач

Документальна історія сучасного Криму у відеохроніці та спогадах. Прем'єра


У Херсоні презентували серіал «Крим. 25 років боротьби за Україну». Це хроніки подій у вигляді циклу документальних фільмів,  починаючи з 1991 року. Один фільм присвячується одному року з новітньої історії Криму. На сьогодні знято вісім серій.
В презентації взяли участь автор ідеї циклу та головний режисер Ібрагім Сулейманов, керівник проекту Рустам Авдєєв, автор сценарію Дементій Бєлий, а також голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль

НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль


НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль.  «Політична Херсонщина», як завжди буде знайомити з кращими фільмами і подіями фестивалю.

З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB

29 вересня відбудеться Конференція Cinema:Backstage Online Edition, яку куруватиме консультантка ОМКФ Тамара Татішвілі. В межах конференції відбудеться дискусія “Україна приєднується до Eurimages посеред безпрецедентного перелому в галузі” за участі офіційної представниці Польщі у Eurimages Ірени Стшалковської, офіційного представника України в Eurimages Володимира Яценка та проєктного менеджера Eurimages Серджио Гарсія де Леаніса.

Пізніше у цей день відбудеться панельна дискусія в межах Cinema:Backstage “Креативність та ментальна стабільність — надійні супутники на небезпечній дорозі 2020 року”. У ній братимуть участь психолог та арт-менеджер Максим Ілляшенко, голова кінонапрямку BOZAR Жюльєт Дюре, фасилітаторка та менеджерка з підтримки процесів для людей, команд та проєктів у креативних індустріях Крістін фон Фрагштейн, продюсерка Ева Пущинська та директорка UNI Europa International Дафна Теппер.

Наступного дня, 30 вересня, відбудеться Пітчінг проєктів EastSeries, у якому беруть участь 5 проєктів. А пізніше ввечері — освітній інтенсив promoLAB: ефективне просування фільму за кордоном, організований ОМКФ спільно з Українським інститутом.

У четвер, 1 жовтня, проходитиме Пітчинг, у якому беруть участь 13 кінопроєктів, та відбудеться презентація проєктів BookPitch, спільного проєкту Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал. Ввечері відбудеться дискусія “Міжнародна та внутрішня стратегія просування та популяризації українського контенту в умовах локдауну через фестивалі та міжнародні платформи”.

В останній день Film Industry Office, 2 жовтня, заплановані презентації проєктів Work in progress, у якій беруть участь 10 проєктів. Після відбудуться дискуссії на тему “Підтримка аудіовізуального сектору програмою ЄС “Креативна Європа” та “Діджиталізація в українській кіноіндустрії: тенденції та нові рішення”. Завершить день церемонія нагородження переможців Film Industry Office.

Із повною програмою професійної секції можна ознайомитися на офіційному сайті ОМКФ

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica