незалежний спостерігач

Гіперлокальні видання Херсонщини живуть війною: результати моніторингу


Херсонщина залишається регіоном, який потерпає від постійних бойових дій та обстрілів. Більша частина області (районних центрів) і надалі залишаються окупованими.
Якщо видання обласного центру після повернення Херсона під контроль України дещо ожили, то зовсім інша ситуація із гіперлокальними виданнями окремих громад – друковані видання перестали існувати як клас взагалі, а щодо онлайн видань – ті повністю адмініструються з підконтрольних територій. Відтак змінилася специфіка їх наповнення. Звичайно, ми не вважаємо медіями новостворені пропагандистські ЗМІ, які мають «власкорів на місцях», доступ до місця подій, «героїв», «експертів» тощо. Наші видання, які залишаються проукраїнськими, натомість змушені посилатися на анонімні телеграм-канали, свідчення місцевих мешканців, а також передруки тих же пропагандистів.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

На лівобережжі окупанти влаштовують передвиборчу "показуху"

На лівобережній окупованій Херсонщині від учора почалися так звані "вибори" "президента рф". Хоча на самій росії голосування відбудеться за три тижні з 15 по 17 березня, на окупованих територіях росіяни почали раніше. Бо треба всіх об'їхати, щоб примусити ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » 28.04 - Презентація фестивалю "Кіноджем-2017"

28.04 - Презентація фестивалю "Кіноджем-2017"

28 квітня о 12:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.) відбудеться прес-конференція з теми "Перша Херсонська кіношкола: старт фестивалю «Кіноджем-2017". Перша Херсонська кіношкола офіційно оголошує про старт фестивалю "Кіноджем-2017", який пройде з 13 по 22 травня в місті Херсоні. "Кіноджем: фільм за тиждень" - Херсонський фестиваль аматорського кіно став уже щорічним. Цього року організатори знову вводять в формат проведення деяких змін, в результаті чого фестиваль обіцяє бути більш цікавим для учасників і глядачів.


Спікери:

  • Устин Данчук – Перша Херсонська кіношкола
  • Андрій Польшин – Перша Херсонська кіношкола

Головне завдання, яке ставлять сьогодні перед собою організатори, залишається колишньою: домогтися того, щоб Херсонщина стала одним з впливових центрів незалежного кіно України, тому організатори запрошують вас приєднатися до цього амбіційного проекту.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica