незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » XII (2021) ODESA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL Фестивальні хроніки

XII (2021) ODESA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL Фестивальні хроніки


XII (2021) ODESA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL!

Фестивальні хроніки

Вчора відкрився 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ/OIFF)
Одна з найочікуватиніших  подій – це Червона доріжка. Червона Доріжка завжди характеризує успіх, радість, досягнення, а для кого це школа пихи,  де хизуються статусом, луками, подругами та френдами. Але для журналістів – це важка робота. Коли під південним сонцем ти, як справжній мисливець за зірками повинен вполювати справжню зірку, встигнути не тільки перехопити її погляд, але обмінятися декількома слова, а реченнями – то вже успіх. І при цьому напруженні виглядати не гірше за зірку.

#OIFF2021

Арт-Аналітик (хронікер) Юрій ЖИТНЯК

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica