незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса Постоянно сталкиваюсь с недоверием окружающих к вакцинам от Ковида. Бытует почему-то такое опасливое мнение даже в моём окружении. Поэтому хочу показать, что вакцинация - это важно, безопасно и необходимо, ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » Сьогодні у Херсоні прем'єра гарного українського фільму "Такі красиві люди"

Сьогодні у Херсоні прем'єра гарного українського фільму "Такі красиві люди"

Ця прем'єра є особливою для Дмитра Мойсеєва, адже Херсон - це його рідне місто, де він виріс та почав мріяти про кіно. А глядачі впізнають на великому екрані надзвичайної краси пейзажі херсонських степів та Арабатської стрілки. 

Жанр - камерна драма. Як каже сам режисер: "... це скоріше аполітична і асоціальна стрічка". Її герої біжать від цивілізації: живуть на березі моря, рибалять, влаштовують вистави, читають японську літературу. Одним словом - рай.

Сам режисер, і за сумісництвом автор сценарію, закінчив мехмат в університеті імені Т.Шевченка, потім поступив на кінорежисуру в університет ім. І.Карпенка-Карого. Тепер, вперше у своїй кар'єрі, він випустив повнометражний фільм. Фінансування "Таких красивих людей" було повністю державним (Держкіно України), бюджет склав майже 6 млн грн. 


Як розповів Дмитро: "Це досить серйозна робота з точки зору кінематографу. Все знімали на плівку. Була задіяна важка статична камера, без рухомих сучасних відеозйомок. Так було треба - заради сюжету. Всі персонажі - як би "влиті" в навколишнє середовище. Зйомки проходили на березі Азовського моря на Арабатській стрілці. Довелося побудувати два будиночки".

Акторський склад - український. Головну героїню зіграла Поліна Войневич, актриса Молодого театру. Головного героя - Олег Стефан, один з провідних акторів театру Леся Курбаса у Львові. Фільм на 95% - на українській літературній мові. Всього було 25 знімальних днів. Більшу частину фільму зняли за місяць. А потім - по одному знімальному дню протягом двох місяців через складнощі з локаціями. Всі зйомки пройшли дуже швидко і неймовірно складно, тому що потрапили в неугодну погоду на Арабатській стрілці. 

Забронювати та купити квиток можна тут

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica