» » Аграрна партія отримила на виборах в ОТГ 29 мандатів та сільського голову

Аграрна партія отримила на виборах в ОТГ 29 мандатів та сільського голову

Микола Халупенко
29 жовтня у Херсонській області відбулися вибори в 10 об'єднаних територіальних громадах. За попередніми даними, Аграрна партія в цій області – у трійці лідерів. 29 кандидатів від партії стали депутатами місцевих рад ОТГ. Це складає 23,5% від загальної кількості кандидатів, що висувались партією в області. Член Аграрної партії Олексій Кільдеров обраний головою Костянтинівської ОТГ. Про це повідомив голова Херсонської обласної партійної організації Микола Халупенко.

«Аграрна партія стала однією з найактивніших учасниць цих перегонів. Під час виборчої кампанії ми проїхали всі райони, де висувались кандидати, зустрілися з тисячами людей. Ми вдячні виборцю, який за нас проголосував», - говорить Микола Халупенко.

Він, зокрема, відзначив хороші результати в Борозенській ОТГ Великоолександрівського району, де аграрії провели 5 депутатів. Також – у Високопільскій ОТГ Високопільського району (8 депутатів), Костянтинівській ОТГ Горностаївського району (6 депутатів).

Нагадаємо, що 29 жовтня 2017 року в Херсонській області відбулися перші вибори голів та депутатів новостворених об'єднаних громад. Представники Громадянської мережі "Опора", які здійснювали спостереження в день голосування на виборчих дільницях, не зафіксували суттєвих та системних порушень, які можуть істотно вплинути на результати вибрів та підставити під сумнів волевиявлення громадян. 
В результаті виборів більшість депутатських місць отримали позапартійні самовисуванці. 16% депутатських мандатів отримали депутати від ВО «Батьківщина», 12,8% мандатів - «Наш край», 9,8% мандатів - Аграрна партія. Провладний Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримав 6,25% депутатських мандатів.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый