незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Що буде з виборами в ОТГ на Херсонщині? Їх не буде…

Що буде з виборами в ОТГ на Херсонщині? Їх не буде…

Виборів в ОТГ не буде ЦВК, посилаючись

23 грудня в Україні повинні були відбутися 45 перших виборів в об’єднаних територіальних громадах та 7 додаткових виборів, у тому числі вибори в двох громадах Херсонської області – в Шляховому та Миловому Бериславського району.

У зв’язку із введенням воєнного стану вибори скасовані. Зроблене це заради того, щоб не порушувалися права громадян на вільні вибори, бо під час воєнного стану є можливість зловживань з боку влади.

Вчора ЦВК, посилаючись на норми закону про воєнний стан, ухвалила Постанову, якою скасувала проведення виборів.

Коли в об’єднаних громадах будуть проведені вибори? Поки що невідомо. ЦВК зможе назвати дату лише після завершення воєнного стану. Відбутися це повинно за поданням облдержадміністрації.

До вчорашнього вечора ще залишалася інтрига. Справа у тому, що Петро Порошенко пообіцяв оперативно внести в парламент законопроект, який би дозволив проводити вибори на місцевому рівні під час воєнного стану. Поки що цей законопроект внесений не був.  

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica