» » Що буде з виборами в ОТГ на Херсонщині? Їх не буде…

Що буде з виборами в ОТГ на Херсонщині? Їх не буде…

Виборів в ОТГ не буде ЦВК, посилаючись

23 грудня в Україні повинні були відбутися 45 перших виборів в об’єднаних територіальних громадах та 7 додаткових виборів, у тому числі вибори в двох громадах Херсонської області – в Шляховому та Миловому Бериславського району.

У зв’язку із введенням воєнного стану вибори скасовані. Зроблене це заради того, щоб не порушувалися права громадян на вільні вибори, бо під час воєнного стану є можливість зловживань з боку влади.

Вчора ЦВК, посилаючись на норми закону про воєнний стан, ухвалила Постанову, якою скасувала проведення виборів.

Коли в об’єднаних громадах будуть проведені вибори? Поки що невідомо. ЦВК зможе назвати дату лише після завершення воєнного стану. Відбутися це повинно за поданням облдержадміністрації.

До вчорашнього вечора ще залишалася інтрига. Справа у тому, що Петро Порошенко пообіцяв оперативно внести в парламент законопроект, який би дозволив проводити вибори на місцевому рівні під час воєнного стану. Поки що цей законопроект внесений не був.  

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый