незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Перші вибори в десяти об'єднаних громадах області

Перші вибори в десяти об'єднаних громадах області

 
Сьогодні в Україні проходить голосування на перших виборах голів та рад у 202 новостворених об'єднаних територіальних громадах (ОТГ).
Вибори проходять у Вінницькій області в 9 ОТГ, Волинській області – 19 ОТГ, Дніпропетровській області – 19 ОТГ, Донецькій області – 2 ОТГ, Житомирській області – 13 ОТГ, Закарпатській області – 1 ОТГ, Запорізькій області – 10 ОТГ, Івано-Франківської області – 8 ОТГ, Київській області – 4 ОТГ, Кіровоградській області – 6 ОТГ, Луганській області – 4 ОТГ, Львівській області – 8 ОТГ, Миколаївській області – 1 ОТГ, Одеській області – 11 ОТГ, у Полтавській області – 12 ОТГ, Рівненській області – 5 ОТГ, Сумській області – 9 ОТГ, у Тернопільській області – 4 ОТГ, Харківській області – 7 ОТГ, Херсонській області – 10 ОТГ, Хмельницькій області – 7 ОТГ, Черкаській області – 15 ОТГ, у Чернівецькій області – 4 ОТГ, Чернігівській області - 14 ОТГ.
У цих виборах беруть участь понад 1 млн 330 тисяч осіб, тобто близько 4% усіх виборців України.
Зокрема, у Херсонській області вибори відбуваються у восьми районах області: Білозерському районі (вибори в двох громадах - Станіславській та Білозерській), Великоолександрівському районі (Борозенська ОТГ), Високопольському районі (Високопільська ОТГ), Голопристанському районі (Бехтерська та Чулаківська), Іванівському районі (Іванівська), Олешківському районі (Ювілейна), Горностаївському районі (Костянтинівська) та вибори в селах, які розташовані відразу в двох районах - Каховсьскому та Горностаївському та об'єдналися в одну Любимівську громаду.
Голосування проходитиме з восьмої ранку до восьмої вечора.
Політологи високо оцінюють голосування й називають ці вибори навіть першим туром до виборів Президента України, бо вони вважають, що переможці на жовтневих виборах контролюватимуть управлінську місцеву вертикаль напередодні виборів 2019 року.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica