незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » "Голос" не зміг заповнити гарантовані квоти у ТВК області

"Голос" не зміг заповнити гарантовані квоти у ТВК області


ЦВК сформував у Херсонській області 15 територіальних виборчих комісій, які будуть організовувати місцеві вибори 2020 року. Всього до складу комісій входять 270 осіб, які представлятимуть 50 політичних партій. Всі парламентські партії, крім "Голосу" заповнили свої квоти й навіть більше.
Центральна виборча комісія  сформувала у Херсонській області 15 територіальних виборчих комісій: Херсонську обласну територіальну виборчу комісію, Бериславську, Генічеську, Каховську, Скадовську та Херсонську районні територіальні виборчі комісії, Бериславську, Генічеську, Голопристанську, Каховську, Новокаховську, Олешківську, Скадовську, Таврійську та Херсонську міські територіальні виборчі комісії.
Як відомо, територіальні комісії формуються за поданням політичних партій. Партії мають різні квоти на власне представництво: партії, які мають парламентські фракції у Верховній Раді мають можливість ввести в комісії по два своїх представника, а також взяти участь у жеребкуванні на додаткові місця. Нагадаємо, що у Верховній Раді п'ять фракцій - "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Батьківщина", "Європейська солідарність" та "Голос"
Партії, які уклали договір із депутатською групою, мають можливість ввести до комісії одного свого представника та взяти участь у жеребкуванні. На сьогодні це одна партія - "За майбутнє".
Всі інші місцеві організації партій мають право взяти участь у жеребкуванні на вільні місця. При чому партія може у цьому випадку претендувати на одне місце.

У складі ТВК в Херсонській області працюватимуть 270 представників 50 політичних партій - підрахувала ГМ "Опора".
Найбільше представників у територіальних виборчих комісіях мають п’ять партій: Опозиційна платформа «За життя» – 33 особи (12,22% від загальної кількості членів), «Європейська солідарність», «Слуга народу» та Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – по 32 особи ( по 11,85% кожна), «За майбутнє» – 21 особа (7,78%). Лише "Голос" отримав 10 місць в 5 комісіях

У керівному складі територіальних виборчих комісій Херсонської області є представники 16 партій. Найбільше керівних посад отримала партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 7 осіб. Партії «Європейська солідарність», «Слуга народу» та Опозиційна платформа «За життя» – мають по 6 керівних посад.

Гендерний аналіз  складу ТВК показав, що три чверті працівників становлять жінки – їх 74,44% (201 особа), чоловіків – 25,56% (69 осіб). У керівному складі також переважають жінки – 80% посад належать жінкам, 20% – чоловікам. Серед голів комісій – 12 жінок і 3 чоловіки; заступників – 12 жінок і 3 чоловіки; секретарів – також 12 жінок і 3 чоловіки. До працівників Бериславської районної ТВК належать лише жінки.

Загалом, середній вік членів ТВК – 49 років. Наймолодшому члену – 19 років, найстаршому – 77 років.

Інформація підготовлена за повідомленням ГМ "Опора"
Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica