незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Висування: перший етап позачергових виборів народних депутатів України

Висування: перший етап позачергових виборів народних депутатів України

Перші етапи кампанії
В першу чергу – це підготовка місцевою влади умов для належного проведення передвиборчої агітації, в першу чергу це облаштування місць для агітації.
По-друге, формування окружних виборчих комісій. Подання до ЦВК на кандидатів в окружні комісії зроблять партії, які мають депутатську фракцію у Верховній Раді, а також партії – суб’єкти виборчого процесу, кандидатів у депутати від якої було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на виборах народних депутатів України – зверніть увагу - 28 жовтня 2012 року
Третє, нарешті, найцікавіше – висування кандидатів у народні депутаті. Терміни висування регулюються статтею 107 «Особливості підготовки і проведення повторних, проміжних та позачергових виборів депутатів» Закону про вибори народних депутатів України.

Висування кандидатів
Згідно норм ст.. 107 та інших статей, кандидати у народні депутати висуваються двома способами: партіями на їхніх з’їздах та само-висуванням.
Висування кандидатів у народні депутати України політичними партіями починається на наступний день після опублікування Указу Президента України та закінчується за сорок днів до дня голосування - з 28 серпня до 15 вересня включно (частина дев’ята статті 107 Закону)
Висування кандидатів у депутати шляхом само-висування також починається з 28 серпня, але є більш довшим – до 25 вересня включно.

Декларацію зараз кандидати не подають
Зазначимо досить дивну норму закону: при проведенні повторних, проміжних та позачергових виборів депутатів декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру кандидатами у депутати не подається (п. 11 ст. 107).

Безпартійні можуть висуватися від партій
Зазначимо, що одна і та ж особа може бути включена лише до одного виборчого списку кандидатів у депутати від партії або висунута лише в одному з одномандатних округів у порядку висування партією чи в порядку самовисування. Партії висувають своїх кандидатів на з’їздах. Висунути можна члена партії або безпартійного.

Грошова застава
Партія, яка висунула кандидата в депутати в одномандатному окрузі, кандидат у депутати,  який балотується  в  одномандатному окрузі в порядку самовисування, після початку виборчого процесу та до подання документів Центральній виборчій комісії для реєстрації  вносить в безготівковому порядку  на  спеціальний  рахунок Центральної  виборчої комісії грошову заставу розмірі  десяти   мінімальних розмірів заробітної плати – 12180,00грн. (Дванадцять тисяч сто вісімдесят гривень)
Автор: Дементий Белый

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica