незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Виконком підняв ціну на проїзд. Депутати збирають позачергове засідання

Виконком підняв ціну на проїзд. Депутати збирають позачергове засідання

На сайті Херсонської міської ради  опублікували повідомлення про встановлення тарифів на послуги пасажирського авторанспорту в м.Херсон в розмірі 5 грн. на одну поїздку. При цьому депутати Херсонської міської ради зібрали підписи про проведення позачергової сесії міської ради.

Рішення Виконавчого комітету міської ради було опубліковане 13.02., при цьому це рішення не було проголосовано на засіданні виконкому. За нього були зібрані підписи членів виконавчого комітету і закріплено підписом міського голови. Згідно з Регламентом виконкому (п. 2.2.1), прийнятим самим виконкомом, прописна така можливість прийняття рішення. Проте, згідно зі ст. 53, Закону України "Про місцеве самоврядування" основною формою роботи виконкому є засідання, а згідно п.6 ст. 59 цього ж Закону - "Рішення виконавчого комітету приймаються на його засіданні більшістю голосів від загального складу виконавчого комітету" і підписується міським головою. Не публічне, не відкрите "опитування членів виконкому" не закріплення Українським законодавством.

Депутат Херсонської міської ради В.Богданов сьогодні, на зібранні ініціативної групи громадян, повідомив, що вже зібрано 19 підписів депутатів міськради за проведення позачергового засідання ради. На засіданні будуть розглядати питання про відміну рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів на громадський транспорт до отримання відкритого та чесного обґрунтування ціни на проїзд.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica