незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Виконком підняв ціну на проїзд. Депутати збирають позачергове засідання

Виконком підняв ціну на проїзд. Депутати збирають позачергове засідання

На сайті Херсонської міської ради  опублікували повідомлення про встановлення тарифів на послуги пасажирського авторанспорту в м.Херсон в розмірі 5 грн. на одну поїздку. При цьому депутати Херсонської міської ради зібрали підписи про проведення позачергової сесії міської ради.

Рішення Виконавчого комітету міської ради було опубліковане 13.02., при цьому це рішення не було проголосовано на засіданні виконкому. За нього були зібрані підписи членів виконавчого комітету і закріплено підписом міського голови. Згідно з Регламентом виконкому (п. 2.2.1), прийнятим самим виконкомом, прописна така можливість прийняття рішення. Проте, згідно зі ст. 53, Закону України "Про місцеве самоврядування" основною формою роботи виконкому є засідання, а згідно п.6 ст. 59 цього ж Закону - "Рішення виконавчого комітету приймаються на його засіданні більшістю голосів від загального складу виконавчого комітету" і підписується міським головою. Не публічне, не відкрите "опитування членів виконкому" не закріплення Українським законодавством.

Депутат Херсонської міської ради В.Богданов сьогодні, на зібранні ініціативної групи громадян, повідомив, що вже зібрано 19 підписів депутатів міськради за проведення позачергового засідання ради. На засіданні будуть розглядати питання про відміну рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів на громадський транспорт до отримання відкритого та чесного обґрунтування ціни на проїзд.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica