» » Шістнадцять відсотків херсонських ГО готові відмовитись від взаємодії з владою

Шістнадцять відсотків херсонських ГО готові відмовитись від взаємодії з владою

Робота громадських організацій із владою 

За результатами дослідження стану громадянського суспільства в Херсоні, 16% громадських організацій готові відмовитись від взаємодії із владою як з методом, який не є ефективним.

Про це розповів на круглому столі в Кризовому медіа-центрі.Херсон засновник компанії «Active-group», яка проводила дослідження, політолог Андрій Єременко. Дослідження складалося з трьох етапів: – контент-аналіз публікацій в херсонських медіа (як міських, так і обласних), проведення фокус-групових дискусій з представниками громадянського суспільства області та кількісного дослідження.

Найбільш ефективними методами для досягнення цілей громадські організації вважають тренінги, консультації, іншу освітню діяльність, поширення інформації, вплив на суспільну думку (69,4%), масові заходи (форуми, концерти, фестивалі, змагання тощо) – 64,7 %.

Серед ефективних методів взаємодія з владою зустрічається на 16% рідше, аніж серед методів, якими користуються. Ці люди готові відмовитись від взаємодії із владою як з методом, який не є ефективним, розповів Андрій Єременко.

Метод участі у політичному житті вважають більш ефективним, ніж використовують. Можна очікувати незначну, але активізацію саме політичної діяльності організацій.

Повну презентацію результатів соціологічного дослідження можна скачати за посиланням:  https://goo.gl/uvW9m9

Посилання на відео трансляції:

перша частина: https://goo.gl/GQS6Lj

друга частина: https://goo.gl/GVrHHZ

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый