незалежний спостерігач

Над місцевим самоврядуванням нависла загроза - думки учасників круглого столу


У п'ятницю, 24 липня в Херсоні відбувся круглий стіл на тему «Конфлікти в існуючих і нових ОТГ Херсонської області в умовах завершення децентралізації  та пандемії». Більшість його учасників, представники громадських організацій, об'єднаних громад, новостворених територіальних громад, висловили занепокоєність ситуацією, що склалася навколо завершення реформи децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи. Друкуємо резолюцію круглого столу:
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Яків Смолій та Національний банк: замітка на пам'ять

Яків Смолій та Національний банк: замітка на пам'ять

Смолій та нацбанк
Так, результат Нацбанку України Якова Смолія  - унікальний за всю історію України, а притягнуті за вуха звинувачення від коломойчат на засіданні ради при заслуховуванні звіту - насправді блюзнірство:
і в завищеному курсі в вересні минулого, і в його падінні в лютому цього року, винен не Нацбанк, а самі коломойчата, які спочатку провалили бюджет, потім почали фінансувати понадплановий дефіцит короткими ОВДП, для купівлі яких іноземні спекулянти продавали валюти, чим розбалансували баланс попиту-пропозиції. 

Вперше НБУ замість використати ситуацію, створивши під новонавезену валюту відповідну суму незабезпеченої гривні, утримався від співучасті в роздуванні інфляції. 
 
Потім коломойчата системно попсували експортні і імпортнозаміщуючі галузі (металургію, вуглевидобуток і електроенергетику) , спричинивши вже зворотній дисбаланс на валютному ринку, тепер з дефіцитом долара.   

До нього НБУ керували або сервільні фігури, або невігласи, або корупціонери на рефінансі, або в кращому разі емоційно незрілі хлопчики, котрі наче і не вкрали нічого, але не могли пройти повз можливість "надрукувати"  (тобто якщо точніше - створити безготівково) зайву гривню під халявний короткочасний надлишок долару - бо думали поточним днем.

Після нього, враховуючи інтерес головного замовника вистави, сивобородого чорта з Днєпропєтровска, до знищення України через дефолт, слід очікувати на цій посаді сервільну до групи "Приват" фігуру.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica