незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Юрій Пекеліс: відомості перевізників, якими вони обгрунтували підвищення цін на проїзд - не відповідають дійсності

Юрій Пекеліс: відомості перевізників, якими вони обгрунтували підвищення цін на проїзд - не відповідають дійсності

Про це він розповів в коментарі нашій редакції. Також він надав інформацію про те, як в деяких ЗМІ з'явилась інформація про те, що Громадська Рада при міському голові рекомендує підняття тарифу до 2,50-2.75 грн. в залежності від маршруту.

Як це відбулось?

Громадською Радою була створена робоча комісія для перевірки обгрунтованості підняття ціни за проїзд. Робоча комісія доручила мені організувати моніторинг по перевірці кількості пасажирів, перевезених в автобусах комунального підприємства Херсонкомунтранссервіс. Результат долучено.

Цей результат надав Робочій групі після чого не мав часу залишитись на засіданні (права голосу все-одно не мав), на всі питання щодо даних у звіті надав. Також надав звіт і пояснення загальним зборам Громадської Ради. Згідно звіту кількість пасажирів вийшла більша ніж зазначена в аудиті на більш ніж 21 відсоток (це навіть не враховуючи "козні", які ставив перевізник (зменшення часу на рейс, зменшення розбігу часу між автобусом, який перевіряли і попереднім) і ціна вийшла 2,48 грн. на 6 маршруті ПРИ НАСТУПНИХ УМОВАХ: кількість пасажирів в кожний сезон дорівнює порахованому влітку (в вересні кількість людей збільшується за рахунок студентів, учнів і громадян які після літа повернулись до міста), а це означає в результаті ще меншу розрахункову вартість. Розрахунок береться враховуючи вірний розрахунок аудиторами Собівартості+ Плановий прибуток в аудиті наданому перевізником по 6 маршруту.

Почав розбиратись звідки таке рішення. Після того, як я пішов з засідання робочої групи, надавши звіт і пояснивши результат, Роман Медведев (член Громадської Ради, але не член робочої комісії по транспорту, голова Ради Херсонської громадської організації «Руський культурний центр ім. Пушкіна О.С.», ніякої участі в організації моніторингу не брав) запропонував рекомендацію підняти ціну на проїзд 2,50-2,75 грн. в залежності від маршруту. Його пропозицію підтримали Дмитрий Запорожец (голова правління громадської організації «Українська народна ініціатива», ніякої участі в організації моніторингу не брав), Золотаревський Костянтин Олександрович (заступник голови громадської організації «Ваше право+», ніякої участі в організації моніторингу не брав), Шатілов Віктор Едуардович (член Херсонської обласної громадської організації інвалідів «Пандус», ніякої участі в організації моніторингу не брав).

Голубятніков Віктор Валентинович (член Херсонської міської громадської організації «Бізнес-асоціація «СОЛІДАРНІСТЬ», брав активну участь в проведенні моніторингу) пояснив, що голосував "за" але не за конкретні цифри, а за диференціацію ціни проїзду і підвищення, але, з його слів, він не міг голосувати за будь-які цифри через те, що вони не розраховані по всім маршрутам в усі сезони.

Керівник робочої групи Вадим Трифонюк (голова Наглядової ради Херсонського обласного благодійного фонду соціальної реабілітації інвалідів «Пандус», брав дуже активну участь в проведенні моніторингу) утримався.

Артем Чайковський (представник Херсонської обласної спортивної громадської організації рукопашного бою «ВІТЯЗЬ», брав дуже активну участь в проведенні моніторингу) проголосував проти.

Далі ці дані були передані голові Громадської Ради Александрe Мошнягулe. Вважаю, що рекомендація підвищення тарифу без аргументованого ЧЕСНОГО розрахунку не можлива.
У багатьох представників робочої групи були пропозиції, по удосконаленню і прибиранню корупційної складової в цьому напрямку.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica