незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Отримати спадщину внутрішньо-переміщеним особам – реально!

Отримати спадщину внутрішньо-переміщеним особам – реально!

Спершу чоловік спробував самостійно вирішити дане питання і звертався до місцевих нотаріусів, проте в оформлені спадщини йому було відмовлено, через те що земля знаходиться в Луганській області, а місце реєстрації чоловіка є територією, що непідконтрольна українській владі. Чоловік втратив будь-яку надію оформити земельну ділянку до стабілізації ситуації на Сході. До юриста Центру чоловік потрапив випадково і неочікувано для нього самого отримав вирішення свого питання.

Юристом Центру було роз’яснено, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на спадкування» якщо останнім місцем проживання спадкодавця є тимчасово окупована територія (АР Крим) чи територія, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження (зона АТО) або якщо його місце проживання невідомо, а нерухоме майно померлого чи основна його частина знаходиться на одній із вказаних територій, то місцем відкриття спадщини є місце подання першої заяви, що свідчить про волевиявлення щодо спадкового майна.

Таким чином, булла підготовлена письмова заява до державної нотаріальної контори і вже за декілька тижнів чоловік зміг отримати довгоочікуване свідоцтво про спадщину.

Команда Вознесенського центру вторинних юридичних послуг, що функціонує в рамках проекту «Земельні права: консультування, правозахист та яскрава просвіта» за підтримки USAID АгроІнвест, допомагає в земельних питаннях малозабезпеченим верстам населення, учасникам АТО та ВПО.

Центр юридичної допомоги - м. Вознесенськ, Миколаївської області
Адреса: Вознесенськ, ул. Пушкинская, 3, офис 35, 56500.
Тел.: (05134) 3-22-50, 093-515-76-23 (менеджер), 099-7258849 (юрист)
E-mail: trandafil.vova@gmail.com (менеджер)
E-mail: serg505050@yandex.ua (юрист)
Графік роботи: Пн-Пт, 9.00-16.00

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica